Co szukasz?
Zobacz także

Ogrody Agnieszki - Architekt i projektant krajobrazu

Nasza oferta skierowana jest zarówno do właścicieli prywatnych ogrodów, jak również do instytucji, urzędów, właścicieli hoteli i pensjonatów, którzy pragną funkcjonalnie, estetycznie i zgodnie ze sztuką projektową zaaranżować przestrzeń wokół budynków, którymi zarządzają.

Naszą specjalnością są: projektowanie kostki brukowej, projektowanie ogrodów, projektowanie elewacji, projektowanie ogrodzeń, tarasów i placów zabaw. Oferujemy zatem kompleksową usługę projektową umożliwiającą wykonanie dokumentacji projektowej każdego elementu przestrzeni pomiędzy ścianami budynku aż do ogrodzenia działki.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas kierunkowych studiów oraz doświadczeniu w projektowaniu nawierzchni z kostki brukowej oraz projektowaniu ogrodów możemy stworzyć dla Państwa ogród, w którym przebieg ciągów komunikacyjnych, linii ogrodowych oraz nasadzenia roślinne będą tworzyły spójną całość. Projekty, które tworzymy wykonywane są z zachowaniem zasad aranżowania terenów zieleni, takich jak: właściwy dobór roślin z uwzględnieniem rodzaju podłoża i nasłonecznienia terenu, zachowanie piętrowości przy komponowaniu roślin oraz przemienność kolorystyczna w zależności od okresu kwitnienia.

Decydując się na współpracę z nami, wybieracie Państwo firmę z wieloletnim doświadczeniem popartym zdobyciem szczegółowej wiedzy z zakresu zagospodarowania terenów wokół budynków użyteczności publicznej, jak i wokół domów jednorodzinnych. Powierzając nam wykonanie usług: projektowanie kostki brukowej, projektowanie ogrodu lub/i projektowanie ogrodzeń, projektowanie elewacji, placów zabaw, wybieracie w pełni profesjonalną dokumentację projektową wraz z wizualizacjami, specyfikacją materiałową, która pozwoli określić koszty wykonanej wg projektu inwestycji.

W związku z uzyskanymi przez właściciela firmy uprawnieniami i posiadanym tytułem Inspektora Nadzoru Terenów Zieleni, oferujemy nadzór nad powstającymi terenami zieleni, kontrolę jakości i bezpieczeństwa pracy oraz spełniania norm w zakresie zasad BHP w terenach zieleni.

zapoznaj się z kanałem filmowym:

https://www.youtube.com/watch?v=UgzIqWV4lzk&list=PL36gBCs7Jjq-dTk6tb97QunUyTSuga8Gw&index=1

polub nas na Facebook:

https://www.facebook.com/ogrodyagnieszki

OGRODY AGNIESZKI ul. Okulickiego 125 37-450 Stalowa Wola tel. +48 698 676 070 tel. +48 698 660 788

http://www.ogrodyagnieszki.pl