🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
MP PROJECT

Opis

MP PROJECT oferuje usługi w zakresie projektowania unikatowych przedmiotów, które wyrażają styl, filozofię i osobowość. Nasze meble oraz akcesoria wykonujemy ręcznie metodą upcyklingu oraz recyklingu.

Naszym celem jest budowanie świadomości na temat gospodarowania odpadami poprzez promocję slow fashion oraz eco designu. Zależy nam na dotarciu do jak największej grupy ludzi z naszymi ideami! Kto, jak nie my zajmie się oczyszczaniem Ziemi?

Nieustannie się rozwijamy szukając ciekawych rozwiązań, które łączy dobry design i jakość wykonania. Pragniemy współpracować z najlepszymi, którym przyświeca ta sama idea. Swoim klientom dajemy możliwość wyrażenia siebie w projektach. To Wy decydujecie o kolorze tapicerki, lakieru oraz o wysokości mebla. Takie działania pozwalają na odzwierciedlenie osobowości klienta i unikatowość produktów.

SHOWROOM PARTNER DESIGN
STEEL PIGGY
Stolik ROLL
Pufa ECO RIM
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności