zdjęcie główne profilu
Auroom Concept

Opis

Auroom Concept to pracownia projektowa, która powstała z pasji do tworzenia – tworzenia piękna, kreowania miejsc i aranżowania przestrzeni codziennego użytku. Podstawą naszych projektów jest funkcjonalność połączona z ponadczasową estetyką i pięknem. Tworzymy miejsca do życia i jego celebracji.

Naszym celem jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, dlatego zainspirowani znanym ze sztuki złotym podziałem nazwaliśmy naszą pracownię Auroom Concept (łac. ‘aurum’ – złoty, ang. ‘room’ – pokój, przestrzeń, miejsce), która znaczy dla nas tyle, co złota koncepcja, złoty podział. Złoty, czy też inaczej boski podział to określenie idealnej proporcji geometrycznej posiadającej wybitne walory estetyczne, które pragniemy stosować w naszych projektach tworząc miejsca do życia.

Autorska Pracownia Projektowa została założona przez młodych i ambitnych absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Architektura jest naszą pasją, dlatego swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem tworząc wyjątkowe projekty. Staramy się stworzyć takie przestrzenie, które spełnią oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Szanujemy ich upodobania funkcjonalne i estetyczne. Należy pamiętać o tym, że to Klient będzie użytkownikiem wnętrza, dlatego proponujemy rozwiązania w odpowiadającym im stylu. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i mamy głowy pełne oryginalnych pomysłów.

Zapraszamy do współpracy!

Patrycja Turaj & Paweł Turaj

Kamienica w Warszawie
Przytulny salon w błekitach
Modern classic pod Krakowiem
Bordowa łazienka
Klasyczny dom w odcienach bieli
Dom z niebieską kuchnią
Przytulny salon z kuchnią
Klimatyczna łazienka z wanną wolnostojącą i drewnem
Biała kuchnia z drewnianymi akcentami
Mieszkanie z czerwoną cegłą
Nowoczesna biała kuchnia z marmurowym blatem
Industrialna przytulność
Industrialna łazienka
Toaleta
Korytarz
Mała czarna łazienka z kamieniem
Bliźniak z łazienką w czerni
Mieszkanie ze złotym akcentem
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności