Trwają Sel Days! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie - tylko do 21.06!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Auroom Concept to pracownia projektowa, która powstała z pasji do tworzenia – tworzenia piękna, kreowania miejsc i aranżowania przestrzeni codziennego użytku. Podstawą naszych projektów jest funkcjonalność połączona z ponadczasową estetyką i pięknem. Tworzymy miejsca do życia i jego celebracji.

Naszym celem jest tworzenie pięknych i funkcjonalnych przestrzeni, dlatego zainspirowani znanym ze sztuki złotym podziałem nazwaliśmy naszą pracownię Auroom Concept (łac. ‘aurum’ – złoty, ang. ‘room’ – pokój, przestrzeń, miejsce), która znaczy dla nas tyle, co złota koncepcja, złoty podział. Złoty, czy też inaczej boski podział to określenie idealnej proporcji geometrycznej posiadającej wybitne walory estetyczne, które pragniemy stosować w naszych projektach tworząc miejsca do życia.

Autorska Pracownia Projektowa została założona przez młodych i ambitnych absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Architektura jest naszą pasją, dlatego swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem tworząc wyjątkowe projekty. Staramy się stworzyć takie przestrzenie, które spełnią oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Szanujemy ich upodobania funkcjonalne i estetyczne. Należy pamiętać o tym, że to Klient będzie użytkownikiem wnętrza, dlatego proponujemy rozwiązania w odpowiadającym im stylu. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i mamy głowy pełne oryginalnych pomysłów.

Zapraszamy do współpracy!

Patrycja Turaj & Paweł Turaj

Kamienica w Warszawie
Przytulny salon w błekitach
Modern classic pod Krakowiem
Bordowa łazienka
Klasyczny dom w odcienach bieli
Dom z niebieską kuchnią
Przytulny salon z kuchnią
Klimatyczna łazienka z wanną wolnostojącą i drewnem
Biała kuchnia z drewnianymi akcentami
Mieszkanie z czerwoną cegłą
Nowoczesna biała kuchnia z marmurowym blatem
Industrialna przytulność
Industrialna łazienka
Toaleta
Korytarz
Mała czarna łazienka z kamieniem
Bliźniak z łazienką w czerni
Auroom Concept obserwuje użytkownika marta-seniv
Auroom Concept obserwuje użytkownika Agnieszka Adamska 25
Auroom Concept obserwuje użytkownika Vimko Projektowanie Wnętrz
Auroom Concept obserwuje użytkownika Sylwia Kalinowska
Nowe zdjęcie od Auroom Concept
Hall w stylu Modern Classic - zdjęcie od Auroom Concept
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Hall w stylu Modern Classic - Auroom Concept. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Auroom Concept obserwuje użytkownika mojasztuka
Nowe zdjęcie od Auroom Concept
Konsola przy klatce schodowej - zdjęcie od Auroom Concept
Aranżacje wnętrz - Schody: Konsola przy klatce schodowej - Auroom Concept. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Auroom Concept
Nowoczesne schody w domu z klasycznymi akcentami - zdjęcie od Auroom Concept
Aranżacje wnętrz - Schody: Nowoczesne schody w domu z klasycznymi akcentami - Auroom Concept. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Auroom Concept
Salon z kuchnią w stylu modern classic - zdjęcie od Auroom Concept
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon z kuchnią w stylu modern classic - Auroom Concept. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od Auroom Concept
Nowoczesny salon z klasyczna witryną - zdjęcie od Auroom Concept
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Nowoczesny salon z klasyczna witryną - Auroom Concept. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!