zdjęcie główne profilu
balhouse - projektowanie wnętrz

Opis

Dom z bali to spora inwestycja. Decydując się na budowę takiego domu należy liczyć się trudnościami w pozyskaniu odpowiednich wykończeń, wysokiej jakości produktów ale nie „za wszystkie pieniądze” oraz oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz.

Drewno jako szlachetny, naturalny materiał lubi faktury, kolory i formy pochodzące z natury.

Taki dom powinien być przede wszystkim odzwierciedleniem duszy właścicieli i wizytówką dla ich gości, w dodatku być w pełni funkcjonalnym dla wszystkich, którzy będą w nim przebywać. Dlatego dużo rozmawiamy z naszymi klientami przed przystąpieniem do procesu projektowania wnętrz ale też na każdym następnym etapie realizacji inwestycji.

Wykazujemy się dużym zrozumieniem wymagań i potrzeb inwestora. Często jest to bardzo intuicyjne wyczucie ale na intuicję może sobie pozwolić ktoś, kto ma doświadczenie, umiejętność przewidywania i wykazuje dalekowzroczność w planowaniu, co razem pozwala osiągnąć zamierzony efekt.

Podsumowując temat projektowania wnętrz domów z bali należy jednoznacznie stwierdzić ,że dobrze rozplanowane i przemyślane funkcje wnętrz drewnianych domów powinny spełniać wymagania klienta, być jego dumą i zawsze przynosić zadowolenie w trakcie eksploatacji.

Powyższe uwagi zebraliśmy na bazie swoich długoletnich doświadczeń w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz domów z bali.

Wstępny etap poznania inwestycji i potrzeb inwestora jest niezobowiązujący dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, a decyzję o współpracy można pozostawić na czas po spotkaniu i złożeniu konkretnej oferty uwzględniającej wszystkie aspekty inwestycji.

Apartament w Zakopanem pod wynajem
Hotel butikowy-Niedźwiedzia Residence w Poroninie
Wnętrze willi z widokiem na Giewont
Przestrzeń mieszkalna na poddaszu
Dom z bali w Jordanowie
Pensjonat w Zakopanem
Drewniany domek weekenowy w Bieszczadach
Dom jednorodzinny w Zakopanem
Dom z bali w Szczawnicy
Dom z bali w Tarnowskich Górach
Dom z bali jako dworek pod Częstochową
Willa pod Zakopanem
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności