Trwają Sel Days w Selsey! Rabaty do -50%, raty 0%! Znajdź coś dla siebie!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Dom z bali to spora inwestycja. Decydując się na budowę takiego domu należy liczyć się trudnościami w pozyskaniu odpowiednich wykończeń, wysokiej jakości produktów ale nie „za wszystkie pieniądze” oraz oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz.

Drewno jako szlachetny, naturalny materiał lubi faktury, kolory i formy pochodzące z natury.

Taki dom powinien być przede wszystkim odzwierciedleniem duszy właścicieli i wizytówką dla ich gości, w dodatku być w pełni funkcjonalnym dla wszystkich, którzy będą w nim przebywać. Dlatego dużo rozmawiamy z naszymi klientami przed przystąpieniem do procesu projektowania wnętrz ale też na każdym następnym etapie realizacji inwestycji.

Wykazujemy się dużym zrozumieniem wymagań i potrzeb inwestora. Często jest to bardzo intuicyjne wyczucie ale na intuicję może sobie pozwolić ktoś, kto ma doświadczenie, umiejętność przewidywania i wykazuje dalekowzroczność w planowaniu, co razem pozwala osiągnąć zamierzony efekt.

Podsumowując temat projektowania wnętrz domów z bali należy jednoznacznie stwierdzić ,że dobrze rozplanowane i przemyślane funkcje wnętrz drewnianych domów powinny spełniać wymagania klienta, być jego dumą i zawsze przynosić zadowolenie w trakcie eksploatacji.

Powyższe uwagi zebraliśmy na bazie swoich długoletnich doświadczeń w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz domów z bali.

Wstępny etap poznania inwestycji i potrzeb inwestora jest niezobowiązujący dlatego zapraszamy do kontaktu z nami, a decyzję o współpracy można pozostawić na czas po spotkaniu i złożeniu konkretnej oferty uwzględniającej wszystkie aspekty inwestycji.

Apartament w Zakopanem pod wynajem
Hotel butikowy-Niedźwiedzia Residence w Poroninie
Wnętrze willi z widokiem na Giewont
Przestrzeń mieszkalna na poddaszu
Dom z bali w Jordanowie
Pensjonat w Zakopanem
Drewniany domek weekenowy w Bieszczadach
Dom jednorodzinny w Zakopanem
Dom z bali w Szczawnicy
Dom z bali w Tarnowskich Górach
Dom z bali jako dworek pod Częstochową
Willa pod Zakopanem
Avatar Użytkownika
balhouse - projektowanie wnętrz
Hotel butikowy-Niedźwiedzia Residence-wiatrołap - zdjęcie od balhouse - projektowanie wnętrz

Witam, To jest tapeta. Pozdrawiam

balhouse - projektowanie wnętrz obserwuje użytkownika Katarzyna Korzińska
balhouse - projektowanie wnętrz obserwuje użytkownika Zuza Dominów