🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Creadoor

Opis

Creadoor Design to polska marka ekskluzywnych drzwi wewnętrznych, mebli oraz zintegrowanych zabudów wewnętrznych z grafiką 3D.

Nasza grafika, to nie naklejka ani płaski obraz. To precyzyjnie wyryty wzór z widoczną i wyczuwalną głębią. Najnowsza Technologia Plazmowa, którą dysponujemy, pozwala nam precyzyjnie wykonać dowolną grafikę, pozostawiając po sobie wyraźnie widoczną oraz wyczuwalną głębię. To dzięki niej produkty Creadoor zyskują swoją wyjątkowość i niepowtarzalność. To technologia zmienia nasze drzwi, meble i zabudowy w prawdziwe dzieła sztuki, które zdobią mieszkania i domy naszych Klientów.

Podłożem tej fantastycznej grafiki są przede wszystkim powierzchnie drewniane, fornirowane oraz lakierowane, a sam wzór może być polakierowany na dowolny kolor z palety barw RAL/NCS.

Zintegrowane Zabudowy Wewnętrzne to flagowy produkt naszej marki. Ich zadaniem jest stworzenie jednolitej płaszczyzny dekoracyjnej na jak największej powierzchni ściany. W skład zabudowy mogą wchodzić drzwi wewnętrzne, panele ścienne oraz fronty meblowe.

Niecodzienna kancelaria
Klub jeździecki Salio
Gabinety Krasińskiego
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności