🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
Jaga Polska

Opis

Od ponad 50 lat Jaga oferuje innowacyjne rozwiązania grzewcze i tworzy świeże estetycznie projekty grzejników. Z sukcesem wykorzystuje nowe materiały takie jak kamień czy beton. Wśród pionierskich rozwiązań Jaga są takie jak: kamienny Geo, Strada z gładkim panelem, betonowy grzejnik -ornament Heawave, drewniany Knockonwood oraz legendarna Iguana Na swoim koncie Jaga ma wiele prestiżowych nagród za stylistykę, projekty, oszczędność, innowacje i design. Od 2001 roku belgijski producent figuruje na liście European Design Ranking. Jest to prestiżowe miejsce wśród najbardziej postępowych marek z całej Europy, których wysiłki skupiają się na wytwarzaniu dobrze zaprojektowanych produktów.

Grzejniki Jaga Low-H2O (mała pojemność wodna) zostały uznane przez trzy niezależne jednostki badawcze za najbardziej ekonomiczne na świecie. Ponadto, wszystkie grzejniki Low-H2O wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu w 100% i mają długą żywotność (30 lat gwarancji na wymiennik ciepła). . Grzejniki Jaga lakierowane są w sposób przyjazny dla środowiska, bez użycia rozpuszczalników. Firma działa w ten sposób od 30 lat, wyprzedzając wszystkie tego typu regulacje i przepisy dotyczące ochrony środowiska. Ponadto Jaga uczestniczy aktywnie w wielu międzynarodowych organizacjach na rzecz bardziej przyjaznych dla środowiska domów, stylu życia i ogrzewania, co dowodzi, że taka polityka wyrażana jest nie tylko w słowach, ale również w czynach.

Grzejniki dekoracyjne
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności