CzerwonyAtrament - Architekt / projektant wnętrz

Sprawiliśmy, że księgarnia i kawiarnia, które prowadzimy przy Synagogalnej 4, były miejscem komfortowego spędzania czasu i zaspakajały Wasze potrzeby. Czujcie się tu, jak w domu!

Projekt wnętrza - od stanu deweloperskiego, po każdy detal w finalnym wystroju - przygotowała Paulina Perkowska-Staniszewska, współwłaścicielka Czerwonego Atramentu. Wraz z naszym zespołem, sprawi ona, że Twoje mieszkanie czy dom, może stać się równie komfortowe. Część klimatu Czerwonego Atramentu. możesz zabrać ze sobą „na wynos”.

Przyjmujemy zamówienia na projektowanie przestrzeni w stanie surowym, jak i planujemy remonty tych już zaaranżowanych i zamieszkanych. Przeprowadzamy metamorfozy przyśpieszające proces sprzedaży mieszkania z rynku wtórnego, zwiększając szanse na zawarcie transakcji i podnoszące jej cenę. Przyjmujemy zlecenia w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Naszą specjalnością jest projektowanie nowopowstających księgarni, kawiarni, palarni kawy specialty. A także tworzenie funkcjonalnych elementów wyposażenia wnętrz.

Postawiliśmy na minimalizm, a całość dopełniliśmy własnoręcznie wykonanymi stolikami oraz roślinnością. ​ My po prostu uwielbiamy zieleń. Stąd w naszej ofercie znajdziecie także aranżowanie balkonów, tarasów, przydomowych ogródków. Projekt realizujemy samodzielnie oraz z udziałem zaufanych ekip remontowych, stolarzy, spawaczy, plantatorów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w kraju i za granicą. Możemy pracować nad projektem zgodnie z proponowanymi fazami, bądź „na odległość” z ograniczonym kontaktem pomiędzy naszą pracownią projektowania wnętrz, a zamawiającym projekt.