Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
dilani.pl

Opis

Historia naszej firmy sięga 2001 roku kiedy rozpoczęliśmy działalność podporządkowaną spełnianiu oczekiwań klienta zawsze oferując coś więcej. Nasze wyroby tworzymy z pasją dbając o każdy szczegół i o jak najwyższą jakość.

Tak powstała marka DILANI – komfortowej i magicznie lekkiej pościeli szytej przez nas z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. DILANI to nowoczesność oparta na najlepszych tradycyjnych wzorach, jakość spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a podział na wyroby naturalne zawierające najlepszy puch gęsi europejskiej i antyalergiczne produkowane z najnowocześniejszych na rynku materiałów pozwala na wybór idealnej pościeli. Ponadto wszystkie kołdry oferujemy w różnej klasie ciepła zależnej od pory roku i indywidualnych upodobań.

DILANI to magia, ciepło i komfort każdej nocy. Dlatego DILANI jest wyjątkowe.

Nowe zdjęcie od dilani.pl
- zdjęcie od dilani.pl
Aranżacje wnętrz - : - dilani.pl. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności