🔥 Rabaty na meble ogrodowe!
zdjęcie główne profilu
MARO Ordec

Opis

Jesteśmy producentem dekoracji, które wykonujemy od podstaw.

Zajmujemy się obróbką materiałów naturalnych oraz tworzyw sztucznych, takich jak: drewno, sklejka, płyta MDF, pleksi, PCV, poliwęglan, styrodur, styropian oraz inne.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań niepowtarzalnych według preferencji klientów. Nasze wyroby powstają od pomysłu, przez projekt do gotowego produktu z zachowaniem dbałości o każdy detal i ręcznym wykończeniem, który dodaję ludzką cząstkę w każdym wyrobie.

Pracujemy na maszynach sterowanych komputerowo oraz z wykorzystaniem narzędzi ręcznych, dzięki czemu możemy zachować dużą powtarzalność i wysoką jakość produktów.

Tworzymy elementy wystroju wnętrz i nie tylko. Ograniczeniem jest wyłącznie pomysł, w którego realizacji dokładamy wszelkich starań, aby spełniał początkowy zamysł. Służymy w tym celu pomocą w doborze materiału, kolorystyki oraz proponujemy wszystkie możliwe do zastosowania rozwiązania, aby spełnić oczekiwania klienta.

Można u nas znaleźć wiele gotowych produktów oraz poprzednich realizacji. Każdy oferowany przez nas przedmiot może mieć inne cechy, kolor i kształt. Jako producent dekoracji, dowolnie modyfikujemy nasze produkty, możemy tworzyć proste kształty oraz łączyć je w bardziej złożone konstrukcje zawierające wiele elementów.

Ważne jest dla nas kreatywne podejście i nieszablonowe myślenie, które w połączeniu z pasją projektowania i tworzenia sprawiają, że możemy zaoferować wyjątkowe artykuły dekoracyjne i inne.

Zapraszamy do śledzenia naszych realizacji na Facebooku, Instagramie oraz Google Plus, odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z pełną ofertą: https://www.maro.sklep.pl

Życzymy dużo kreatywnych pomysłów i zapraszamy do współpracy :)

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności