K&BLondon - Sklep

KB London zajmuje się dostarczeniem do Państwa domów najwyższej jakości produktów, mebli, ozdób dekoracyjnych, oświetlenia i prezentów. Inspirując klientów poprzez pasję, wiedzę i unikalny design, staramy się zaskakiwać branżę pięknie wykonanymi produktami. Wszystkie one powstają przy współpracy brytyjskich projektantów.

Ekskluzywny wystrój wnętrz

Oferujemy wjątkowe meble, ręcznie wykończone, wykonane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów.

Wyróżnia nas unikalny i luksusowy design, który zachwyca najbardziej wymagających klientów i projektantów wnętrz.

Każdy przedmiot znajdujący się w ofercie jest unikatowy, wykonywany przy zastosowaniu różnego typu technik rzemieślniczych. Powoduje to, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy.

Misją K&B London jest dostarczanie przedmiotów najwyższej jakości, niespotykanych dotąd na rynku.

Luksusowe oświetlenie i akcesoria

Oferowane lampy i żyrandole wykonane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Wyróżniają się na rynku dzięki klasycznemu wzornictwu i wyjątkowych połączeniach materiałowych. Mosiądz, aluminium, ceramika, stal nierdzewna i piękne kryształy odznaczają się w oświetleniu od K&B London.

W sklepie znajdą Państwo także wyjątkowe dekoracje wnętrza. Luksusowe rzeźby, ozdoby naścienne, wazy, pojemniki i inne... niespotykane dotąd na rynku europejskim. Ręcznie wykonane, z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, dekoracje od K&B London nadają wnętrzom ekskluzywności. Sprawia to, że klienci z całej Europy chętnie do nas powracają.