Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
STYL Studio Wnętrz

Opis

Ideą STYL Studio Wnętrz jest aranżacja wnętrz poprzez budowanie niepowtarzalnego klimatu oraz spełnianie najśmielszych oczekiwań naszych Klientów.

Jesteśmy zarówno producentem jak i dystrybutorem wielu światowych marek. Specjalizujemy się w aranżacji wnętrz tkaninami i szyciu dekoracji okiennych, w produkcji fototapet na wymiar czy też w dystrybucji kreatywnych produktów tablicowych. Nasza oferta, to także szeroka gama tkanin, wybrane produkty do dekoracji ścian, okien, podłóg tj. tapety, sztukateria, płytki ceglane, obrazy, zasłony, firany, rolety rzymskie, wykładziny i wiele innych.

Jesteśmy przekonani, że nasze wyroby i usługi staną się inspiracją dla osób kreatywnych, poszukujących ciekawych i nowych kierunków w aranżacji wnętrz.

Zasłony do stylizowanego wnętrza
Fototapeta do biura
STYL Studio Wnętrz jest obserwowany przez użytkownika Lampex - producent oświetlenia.
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Salon w stylu angielskim - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Salon w stylu angielskim - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Zasłona na drzwi tarasowe - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłona na drzwi tarasowe - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Szyny do zasłon - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Szyny do zasłon - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Zasłona w róże - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłona w róże - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Zasłony do wnętrza w stylu angielskim - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Zasłony do wnętrza w stylu angielskim - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
17-metrowy mural (fototapeta) w biurze - zdjęcie od STYL Studio Wnętrz
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: 17-metrowy mural (fototapeta) w biurze - STYL Studio Wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności