Naturalnie Studio - pracownia architektury krajobrazu

Naturalnie Studio - pracownia architektury krajobrazu - Architekt i projektant krajobrazu

Jesteśmy pracownią architektury krajobrazu, świadczącą kompleksowe usługi związane z projektowaniem, realizacją i pielęgnacją terenów zieleni.

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu ogrodów naturalistycznych. W pracy nad projektem staramy się stworzyć spójną stylistycznie kompozycję. Ważne jest, aby projekty współgrały z architekturą oraz wpisywały się w otaczający krajobraz.

Pracujemy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, a większe realizacje wykonujemy na terenie całej Polski. Cennik ustalamy zawsze indywidualnie, w oparciu o zaplanowany budżet Klienta.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu oraz pielęgnacji terenów zieleni. Jedna z naszych realizacji została wybrana przez portal o architekturze "Homify" do artykułu "6 najlepszych polskich ogrodów".

Współpracujemy z inwestorami prywatnymi, firmami, pracowniami architektury, spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz z wykonawcami.

Chcesz zmienić coś w otoczeniu swojego domu, ale nie masz czasu lub nie wiesz od czego zacząć? Napisz! Zrobimy to za Ciebie!