Pracownia architektoniczna - LARYSZ - Architekt / projektant wnętrz

Pracownia architektoniczna - LARYSZ to prężnie rozwijająca się pracownia, która powstała w 2014 roku. Pracownie tworzy doświadczony zespół, który regularnie śledzi rozwój design'u na świecie i w Polsce a jednocześnie nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach i targach wnętrzarskich.

Pracownia kładzie bardzo duży nacisk na funkcjonalność projektu i ponadczasowe rozwiązania. To właśnie przemyślana funkcja wnętrza stanowi bazę wyjścia do dalszego kreowania przestrzeni. Staramy się proponować rozwiązania, które mogą posłużyć przez lata a jednocześnie staną się nietuzinkowe i ciekawe.

Ważna jest dla nas satysfakcja klienta, dlatego proponujemy rozwiązania, zgodne z potrzebami i wymaganiami inwestorów. Uważnie słuchamy uwag i pomysłów, rozważając każde wnętrze w sposób indywidualny. Na podstawie wspólnych rozmów i ustaleń jesteśmy w stanie stworzyć projekt wnętrz, który wpiszę się w osobiste potrzeby Inwestorów.

Kompleksowe projektowanie wnętrz, wizualizacja pomieszczenia, dobór kolorystyki wnętrza, dobór dekoracji, mebli,sprzętu, aranżacja oświetlenia, nadzór autorski, porady architekta.

Urzeczywistniam Twoje marzenia o doskonałym domu- pięknym oraz funkcjonalnym.