zdjęcie główne profilu
Lanzarote

Opis

Pracownia Lanzarote jest miejscem, które tworzą ludzie z pasją do projektowania i tworzenia mebli. Niewielka skala rzemiosła gwarantuje dbałość o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji. Przy tworzeniu mebli stawiamy na tak istotne cechy, jak funkcjonalność, niepowtarzalność i innowacyjność. Naszym celem jest kreowanie nieprzeciętnych rozwiązań dla domów, mieszkań a także obiektów użyteczności publicznej. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były wykonywane z najwyższej jakości materiałów.

Spełniając indywidualne oczekiwanie Klienta, wykonujemy projekty korzystając z profesjonalnego oprogramowania. Dzięki temu maja Państwo możliwość obejrzenia pełnej wizualizacji proponowanych mebli. Gwarantujemy Państwu w pełni kompleksową i fachową obsługę, począwszy od doradztwa, stworzenia projektu, przez wykonanie mebli, aż po ich montaż. Kierując się doświadczeniem i rzetelnością zapewniamy, że znajdą Państwo w nas kompetentnego i niezawodnego partnera.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności