Wielka wyprzedaż w BONAMI! -15% na wszystko z kodem: MINUS15
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe

Opis

Firma IZ-KAM specjalizuje się w usługach remontowo – wykończeniowych. W branży remontowo-budowlanej posiadamy długoletnie doświadczenie poparte realizacjami na wysokim poziomie.

Naszym obszarem w którym najczęściej działamy jest Lublin, Świdnik, Łęczna, Lubartów i okolice tychże miejscowości.

Nasza sumienność, pracowitość i odpowiedzialność gwarantują znakomitą jakość wykonanych usług.

Od samego początku funkcjonowania Naszej firmy staramy się rozwijać, poprzez podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników. Korzystamy z nowinek technologicznych i wprowadzamy je w życie. Śledzimy również nowo pojawiające się trendy w branży budowlanej i remontowej. Służymy przemyślanymi rozwiązaniami w trakcie wykonywania remontów, prac wykończeniowych, jak i również w doborze odpowiednich materiałów budowlanych i wykończeniowych. Nasze usługi remontowo – budowlane kierujemy do odbiorców prywatnych i firm z Lublina oraz okolic.

Mieszkanie Lublin
IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe jest obserwowany przez użytkownika barbaara.
Mieszkanie Lublin - Szary salon z kuchnią, styl nowoczesny - zdjęcie od IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie Lublin - Szary salon z kuchnią, styl nowoczesny - IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mieszkanie Lublin - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe
Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie Lublin - Salon, styl nowoczesny - IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Mieszkanie Lublin - Średnia zamknięta biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - zdjęcie od IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Mieszkanie Lublin - Średnia zamknięta biała kuchnia jednorzędowa z oknem, styl nowoczesny - IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - zdjęcie od IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Średni szary hol / przedpokój, styl nowoczesny - IZ-KAM Profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!