Pokój Dziecka - Modne wyposażenie wnętrz
Sprawdź

Beata Trzetrzelewska Architekt - Architekt / projektant wnętrz

BeataTrzetrzelewska Architekt - BTA to dynamiczna pracownia projektowania wnętrz i architektury, mająca doświadczenie w projektach różnej skali od projektów dużej zabudowy wielorodzinnej przez rezydencje i projekty wnętrz.

Beata Trzetrzelewska jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Przed założeniem pracowni pracowała przy projektach architektonicznych i projektach wnętrz w Polsce oraz za granicą, między innymi w Krakowie, Amsterdamie, Sztokholmie i Buenos Aires. W swoich projektach inspiracje czerpie z wieloletnich podróży.

Głównym celem BTA w projektowaniu jest zadowolenie klientów dlatego staramy się aby proponowane rozwiązania były niepowtarzalne, podnosiły standard życia, rozwiązywały problemy. Nasze projekty cechuje kreatywne myślenie, każdy jest wyjątkowy, tworzony indywidualnie dla naszych inwestorów. Pracownia jest otwarta na szukanie nowych rozwiązań funkcjonalnych i materiałowych, oraz stosowanie zdecydowanych akcentów kolorystycznych przy jednoczesnym szacunku dla budżetu inwestora.