A LA CARTE - Architekt / projektant wnętrz

A LA CARTE TO PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA SKUPIAJĄCA SIĘ NA PROJEKTOWANIU WNĘTRZ ( PRYWATNYCH JAK I PUBLICZNYCH). KAŻDE ZLECENIE JEST DLA NAS NOWYM WYZWANIEM, WNĘTRZA KTÓRE TWORZYMY SĄ REZULTATEM POWIĄZAŃ FORMY I FUNKCJI . MAJĄC NIEZBĘDNĄ WIEDZE I DOŚWIADCZENIE POTRAFIMY ŚCIŚLE DOPASOWAĆ SIĘ DO POTRZEB, WYMAGAŃ I MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH ZLECENIODAWCY - TAKA JEST IDEA A LA CARTE.

W projektowaniu najbardziej cenię szczerość i prostotę. Jak powiedział Leonardo da Vinci „prostota to najwyższa forma wyrafinowania”. Prostota jednak w najlepszym wydaniu wymaga perfekcji, odpowiednio dobranych materiałów, które w kontrolowany sposób ulegają procesowi starzenia, podkreślającemu klimat oświetleniu, odwagi oraz otwartego umysłu . Wydobywamy to co najlepsze z powierzonej nam nieuporządkowanej przestrzeni mając do wyboru pełną kartę możliwości. Jeśli więc odpowiada Państwu profil i charakter działalności A LA CARTE zapraszam do współpracy.

Beata Kruszyńska

PONIŻSZA OFERTA OBEJMUJE PRZYKŁADOWY ZAKRES PRAC KOMPLEKSOWEGO PROJEKTU WNĘTRZ.

Na kompleksowy projekt wnętrza składają się:

  1. inwentaryzacja

  2. 3 rożne spójne stylistycznie propozycje aranżacji wnętrza uwzględniające potrzeby i upodobania estetyczne inwestora

  3. wizualizacje wybranej koncepcji

  4. projekt wykonawczy zawierający: podkłady wykonawcze dla wszystkich branż w tym: elektrycznej dotyczące wypustów oświetleniowych, instalacji przyłączy wod-kan, c.o., budowlanej dotyczące ścian działowych, wyburzeń, zabudowy g-k, rysunki wykonawcze łazienek, projekt posadzki,sufitów podwieszanych ,rysunki wykonawcze dla stolarzy zawierające min. szczegółowy projekt kuchni oraz innych elementów stolarskich,propozycje i podkłady wykonawcze dot. dekoracji okien, propozycja doboru lamp oraz propozycja kolorystyki wnętrza i okładzin ścian takich jak tapety.

  5. zestawienie zawierające informacje dotyczące miejsca zakupu danych materiałów i sprzętów.

  6. nadzór autorski polegający na wizytach projektanta na miejscu prowadzonej inwestycji. Celem tych wizyt jest kontrola jakości prac wykonywanych przez specjalistów z poszczególnych branż, np. kafelkarza czy stolarza. Równie ważne jest sprawdzenie, czy wszystkie te prace przebiegają zgodnie z założeniami projektowymi.

Znajdź nas
Gliwice
WWW