Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz

Opis

Studio Projektowania Wnętrz Demodesign Jacek Staniszewski to profesjonalne studio projektowania i aranżacji wnętrz, stworzone z pasji, wiedzy i doświadczenia. Projektujemy przede wszystkim wnętrza prywatne: domy, mieszkania, rezydencje, apartamenty. Przygotowujemy zarówno całościową aranżację wnętrz, jak i pojedynczych pomieszczeń.

W naszym portfolio znajdują się także realizacje komercyjne (projekty pomieszczeń użytkowych tj. salony sprzedaży, sale fitness, recepcje, hotele, restauracje oraz obiekty sportowe) oraz projekty niestandardowe (tj. ekspozycje targowe, elewacje, niestandardowe adaptacje pomieszczeń gospodarczych na cele użytkowe).

Nasze cztery główne usługi to: projektowanie wnętrz, home staging, wyposażenie wnętrz i kompletne realizacje.

Projektowanie wnętrz to usługa profesjonalnego zaaranżowania nieruchomości. Poprzez odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni powierzchnie zyskują nową jakość, przejawiającą się w zwiększeniu funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej. Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze uwidacznia cały swój potencjał i staje się miejscem, w których z chęcią przebywamy i do którego równie chętnie wracamy.

Home staging to sztuka profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w taki sposób aby uzyskać za nią możliwie najlepszą cenę w jak najkrótszym czasie. Odpowiednio przygotowana nieruchomość staje się atrakcyjniejsza dla potencjalnych nabywców. W efekcie zwiększa się zainteresowanie ofertą oraz liczba oglądających nieruchomość.

Specjaliści Demodesign pomagają we właściwym doborze profesjonalnych produktów i materiałów, użytych do wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami, oferującymi cenione na rynku marki produktów wyposażenia wnętrz.

Dbałość o profesjonale wyposażenie wnętrza w najdrobniejsze elementy oraz wysoka jakość użytych surowców powodują, ze nadajemy projektowi wnętrza "duszę". Wyposażenie dopełnia charakter i klimat wnętrza.

ompletne realizacje to kompleksowa usługa powierzenia wykonawcy całkowitego nadzoru nad realizacją inwestycji. Na każdym etapie prac - od powstania koncepcji projektu po jego finalną realizację - do dyspozycji Klienta są specjaliści Demodesign, którzy służącą swoim doświadczeniem, wiedzą, radą i pomocą. Współpraca z profesjonalistami zwiększe szanse na ukończenie inwestycji o czasie, w założonym budżecie i z sukcesem.

Kompletne realizacje to usługa skierowana do osób, które nie posiadają wystarczającej wiedzy i doświadczenia lub zaplecza kadrowego w dziedzinie realizacji inwestycyjnych (tj. budowa nowego domu, obiektu "pod klucz").

Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych, komercyjnych oraz instytucjonalnych na terenie całej Polski i Europy.

Zmieniamy domy i mieszkania w wyjątkowe, eleganckie wnętrza. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dom jednorodzinny za miastem
Śnieżnobiały salon kąpielowy
Sypialnia marzeń
Kuchnia z pazurem
Dom jednopiętrowy
Dom jednopiętrowy na przedmieściach
Garderoba glamour
Kuchnie z charakterem
Stylowe salony kąpielowe
Nowoczesny salon
Nowoczesny dom
Ozdobione cegłą wnętrze w stylu skandynawskim
DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz jest obserwowany przez użytkownika kuhlmann.
DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz jest obserwowany przez użytkownika Cerames.
DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz jest obserwowany przez użytkownika Antlabo.
DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz jest obserwowany przez użytkownika Sauna Line.
Dom jednorodzinny za miastem - Duży biały salon, styl skandynawski - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednorodzinny za miastem - Duży biały salon, styl skandynawski - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z oknem, s ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny za miastem - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z oknem, s ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Duża na poddaszu z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, styl ska ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny za miastem - Duża na poddaszu z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, styl ska ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl skandynawski - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny za miastem - Średnia na poddaszu łazienka z oknem, styl skandynawski - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Duża otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny za miastem - Duża otwarta z kamiennym blatem biała z zabudowaną lodówką kuchnia w ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Średnia otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednorodzinny za miastem - Średnia otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednorodzinny za miastem - Duża na poddaszu z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, styl ska ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny za miastem - Duża na poddaszu z punktowym oświetleniem łazienka z oknem, styl ska ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Śnieżnobiały salon kąpielowy - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl now ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Śnieżnobiały salon kąpielowy - Mała bez okna z lustrem z punktowym oświetleniem łazienka, styl now ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Śnieżnobiały salon kąpielowy - Średnia na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Śnieżnobiały salon kąpielowy - Średnia na poddaszu bez okna z lustrem łazienka, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Śnieżnobiały salon kąpielowy - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Śnieżnobiały salon kąpielowy - Łazienka, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia marzeń - Duża beżowa sypialnia na poddaszu z łazienką, styl glamour - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia marzeń - Duża beżowa sypialnia na poddaszu z łazienką, styl glamour - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia marzeń - Duża niebieska szara sypialnia na poddaszu z łazienką, styl vintage - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia marzeń - Duża niebieska szara sypialnia na poddaszu z łazienką, styl vintage - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia marzeń - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sypialnia marzeń - Mała bez okna łazienka, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Sypialnia marzeń - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z oknem, styl nowoczes ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sypialnia marzeń - Średnia na poddaszu z lustrem z dwoma umywalkami łazienka z oknem, styl nowoczes ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z pazurem - Duża z kamiennym blatem beżowa biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z pazurem - Duża z kamiennym blatem beżowa biała z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie li ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Kuchnia z pazurem - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Kuchnia z pazurem - Kuchnia, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Duży szary salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy - Duży szary salon z jadalnią, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Mała na poddaszu z lustrem z marmurową podłogą łazienka z oknem, styl tradycyjn ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednopiętrowy - Mała na poddaszu z lustrem z marmurową podłogą łazienka z oknem, styl tradycyjn ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Duży szary salon, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy - Duży szary salon, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średnia bez okna z marmurową podłogą łazienka, styl tradycyjny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednopiętrowy - Średnia bez okna z marmurową podłogą łazienka, styl tradycyjny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Mała na poddaszu bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl tradycyj ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednopiętrowy - Mała na poddaszu bez okna z lustrem z marmurową podłogą łazienka, styl tradycyj ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jed ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednopiętrowy - Duża otwarta z salonem z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką kuchnia jed ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średni szary salon, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy - Średni szary salon, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średnia otwarta z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednopiętrowy - Średnia otwarta z salonem szara z zabudowaną lodówką kuchnia w kształcie litery ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średni szary salon, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy - Średni szary salon, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średni szary salon z jadalnią, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy - Średni szary salon z jadalnią, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średnia otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z podblatowym zlew ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednopiętrowy - Średnia otwarta z kamiennym blatem szara z zabudowaną lodówką z podblatowym zlew ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy - Średnia biała jadalnia w salonie, styl industrialny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom jednopiętrowy - Średnia biała jadalnia w salonie, styl industrialny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia szara sypialnia z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia szara sypialnia z balkonem / tarasem, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała szara sypialnia na poddaszu, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia biała jadalnia w kuchni, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Salon, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Salon, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Łazienka, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia na poddaszu z lustrem łazienka z oknem, styl nowoczes ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średnia na poddaszu z lustrem łazienka z oknem, styl nowoczes ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Duża otwarta z kamiennym blatem biała czarna z zabudowaną lodó ... - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Duża otwarta z kamiennym blatem biała czarna z zabudowaną lodó ... - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Duży biały szary salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Duży biały szary salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średni szary salon z jadalnią - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średni szary salon z jadalnią - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średni biały salon z jadalnią - zdjęcie od DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz
Aranżacje wnętrz - Salon: Dom jednopiętrowy na przedmieściach - Średni biały salon z jadalnią - DemoDesign Jacek Staniszewski Studio projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności