Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu

Opis

Studio Projektowania Wnętrz Demodesign Jacek Staniszewski to profesjonalne studio projektowania i aranżacji wnętrz, stworzone z pasji, wiedzy i doświadczenia. Projektujemy przede wszystkim wnętrza prywatne: domy, mieszkania, rezydencje, apartamenty. Przygotowujemy zarówno całościową aranżację wnętrz, jak i pojedynczych pomieszczeń.

W naszym portfolio znajdują się także realizacje komercyjne (projekty pomieszczeń użytkowych tj. salony sprzedaży, sale fitness, recepcje, hotele, restauracje oraz obiekty sportowe) oraz projekty niestandardowe (tj. ekspozycje targowe, elewacje, niestandardowe adaptacje pomieszczeń gospodarczych na cele użytkowe).

Nasze cztery główne usługi to: projektowanie wnętrz, home staging, wyposażenie wnętrz i kompletne realizacje.

Projektowanie wnętrz to usługa profesjonalnego zaaranżowania nieruchomości. Poprzez odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni powierzchnie zyskują nową jakość, przejawiającą się w zwiększeniu funkcjonalności i atrakcyjności wizualnej. Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze uwidacznia cały swój potencjał i staje się miejscem, w których z chęcią przebywamy i do którego równie chętnie wracamy.

Home staging to sztuka profesjonalnego przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w taki sposób aby uzyskać za nią możliwie najlepszą cenę w jak najkrótszym czasie. Odpowiednio przygotowana nieruchomość staje się atrakcyjniejsza dla potencjalnych nabywców. W efekcie zwiększa się zainteresowanie ofertą oraz liczba oglądających nieruchomość.

Specjaliści Demodesign pomagają we właściwym doborze profesjonalnych produktów i materiałów, użytych do wyposażenia wnętrz. Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami, oferującymi cenione na rynku marki produktów wyposażenia wnętrz.

Dbałość o profesjonale wyposażenie wnętrza w najdrobniejsze elementy oraz wysoka jakość użytych surowców powodują, ze nadajemy projektowi wnętrza "duszę". Wyposażenie dopełnia charakter i klimat wnętrza.

ompletne realizacje to kompleksowa usługa powierzenia wykonawcy całkowitego nadzoru nad realizacją inwestycji. Na każdym etapie prac - od powstania koncepcji projektu po jego finalną realizację - do dyspozycji Klienta są specjaliści Demodesign, którzy służącą swoim doświadczeniem, wiedzą, radą i pomocą. Współpraca z profesjonalistami zwiększe szanse na ukończenie inwestycji o czasie, w założonym budżecie i z sukcesem.

Kompletne realizacje to usługa skierowana do osób, które nie posiadają wystarczającej wiedzy i doświadczenia lub zaplecza kadrowego w dziedzinie realizacji inwestycyjnych (tj. budowa nowego domu, obiektu "pod klucz").

Pracujemy na zlecenie klientów indywidualnych, komercyjnych oraz instytucjonalnych na terenie całej Polski i Europy.

Zmieniamy domy i mieszkania w wyjątkowe, eleganckie wnętrza. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dom jednorodzinny za miastem
Śnieżnobiały salon kąpielowy
Sypialnia marzeń
Kuchnia z pazurem
Dom jednopiętrowy
Dom jednopiętrowy na przedmieściach
Garderoba glamour
Kuchnie z charakterem
Stylowe salony kąpielowe
Nowoczesny salon
Nowoczesny dom
Ozdobione cegłą wnętrze w stylu skandynawskim