MINIMALIZM UDOMOWIONY - zobacz dekoracje w trendzie!🤍
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
zdjęcie główne profilu
RaWood Premium Furniture

Opis

RaWood Premium Furniture to producent mebli i stołów z drewna litego. Tworzymy niepowtarzalne, indywidualne meble z litego drewna, wkładając w to serce, pasję i doświadczenie. Indywidualne i niepowtarzalne meble drewniane - postaw na jakość i perfekcję w swoich wnętrzach! Ponieważ dąb jest niezwykle wytrzymały i dobrze się starzeje wierzymy, że drewno jest tym co sprawia, że ​​nasze meble są solidnym i niezawodnym fundamentem domu. Drewniane meble na wymiar to również gwarancja trwałości, wyjątkowej estetyki oraz satysfakcji z użytkowania. Meble na zamówienie to idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów ceniących sobie jakość, trwałość, użyteczność i styl.

Najwyższa jakość materiałów - tworzymy meble z najwyższej jakości drewna litego. Każdy element ma dla nas duże znaczenie: wyselekcjonowane drewno lite, najwyższej jakości powłoki malarskie oraz funkcjonalne rozwiązania techniczne.

Ręcznie wykonane - wszystkie stoły i meble są przez nas ręcznie robione. Pełni pasji i doświadczenia dążymy do ideału, tak aby każdy mebel został wykonany starannie z dbałością o nawet najmniejsze detale.

Oryginalne i niepowtarzalne -nie ma dwóch identycznych, ponieważ struktura drewna, z którego je wykonano była naturalnie kształtowana przez czas, dzięki czemu wszystkie stoły i meble są niezwykłe i niepowtarzalne.

REALIZACJE
SZAFKI RTV
REGAŁY
KONSOLE - POMOCNIKI
WITRYNY
ŁAWY STOLIKI KAWOWE
SZAFKI NOCNE
HOKERY KRZESŁA BAROWE
DODATKI I AKCESORIA
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Dębowa szafka nocna z szufladami do sypialni NESS - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Dębowa szafka nocna z szufladami do sypialni NESS - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Dębowy stół industrialny z dostawkami do jadalni BORNEO I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dębowy stół industrialny z dostawkami do jadalni BORNEO I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Biurko industrialne drewniane z metalowymi nogami do biura GERDA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biurko industrialne drewniane z metalowymi nogami do biura GERDA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Drewniana szafka RTV z litego drewna na metalowych nogach MOCCA I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniana szafka RTV z litego drewna na metalowych nogach MOCCA I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda drewniana elegancki kredens do salonu MONTE - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda drewniana elegancki kredens do salonu MONTE - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda dębowa z szufladami na metalowej podstawie MERIS III - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda dębowa z szufladami na metalowej podstawie MERIS III - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Konsola dębowa loft z szufladami do przedpokoju MERIS - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Konsola dębowa loft z szufladami do przedpokoju MERIS - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Witryna dębowa z szufladami na metalowych nogach loft MERIS III - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Witryna dębowa z szufladami na metalowych nogach loft MERIS III - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Nowoczesny stół dębowy w stylu loftowym VENTO - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Nowoczesny stół dębowy w stylu loftowym VENTO - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Nowoczesne biurko z drewna dębowego na metalowych nogach do biura i gabinetu VITA II - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Nowoczesne biurko z drewna dębowego na metalowych nogach do biura i gabinetu VITA II - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialne biurko z dębowego drewna do gabinetu kancelarii HUGON - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Industrialne biurko z dębowego drewna do gabinetu kancelarii HUGON - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Loftowa komoda dębowa w industrialnym stylu z szufladami ADEO III - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Loftowa komoda dębowa w industrialnym stylu z szufladami ADEO III - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialny stół dębowy z czarnymi metalowymi nogami WESTA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Industrialny stół dębowy z czarnymi metalowymi nogami WESTA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda z dębowego drewna w jodełkę do salonu CARIN - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda z dębowego drewna w jodełkę do salonu CARIN - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda drewniana dębowa 2 szuflady i 2 szafki NESS I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda drewniana dębowa 2 szuflady i 2 szafki NESS I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda dębowa industrialna na metalowej podstawie do salonu MERIS II - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Komoda dębowa industrialna na metalowej podstawie do salonu MERIS II - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialna komoda z szufladami z drewna dębowego do salonu MERIS - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Industrialna komoda z szufladami z drewna dębowego do salonu MERIS - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Nowoczesne biurko biurowe drewniane do gabinetu BORA I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Nowoczesne biurko biurowe drewniane do gabinetu BORA I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Szafka RTV loft dębowa z szufladami na metalowych nogach DELIO I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka RTV loft dębowa z szufladami na metalowych nogach DELIO I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Dębowe biurko gabinetowe z drewna i stali do biura gabinetu CARIN II - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Dębowe biurko gabinetowe z drewna i stali do biura gabinetu CARIN II - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Nowoczesne biurko dębowe z szufladami do gabinetu biura DAVOS - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Nowoczesne biurko dębowe z szufladami do gabinetu biura DAVOS - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Szafka pod telewizor dębowa na metalowych nogach WALT - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka pod telewizor dębowa na metalowych nogach WALT - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialne biurko z drewna litego z szufladami do gabinetu - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Industrialne biurko z drewna litego z szufladami do gabinetu - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Szafka nocna industrialna dębowa z szufladą i półką do sypialni MERIS I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Szafka nocna industrialna dębowa z szufladą i półką do sypialni MERIS I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Biurko z dębowego drewna na metalowych nogach do gabinetu biura BORA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biurko z dębowego drewna na metalowych nogach do gabinetu biura BORA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Regał na książki drewniany z szufladami do salonu sypialni BORA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Regał na książki drewniany z szufladami do salonu sypialni BORA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Szafka RTV dębowa nowoczesna na metalowych nogach do salonu BORA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Szafka RTV dębowa nowoczesna na metalowych nogach do salonu BORA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Komoda dębowa nowoczesna z litego drewna do salonu BORA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Komoda dębowa nowoczesna z litego drewna do salonu BORA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialny regał ścienny drewniany do salonu gabinetu DENAR - dąb - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Industrialny regał ścienny drewniany do salonu gabinetu DENAR - dąb - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialna komoda dębowa z szufladami do salonu HUGON II - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Industrialna komoda dębowa z szufladami do salonu HUGON II - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Drewniana ławka bez oparcia do przedpokoju salonu HUGON - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Drewniana ławka bez oparcia do przedpokoju salonu HUGON - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Drewniany stolik kawowy z podnoszonym blatem do salonu ASTOR - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Drewniany stolik kawowy z podnoszonym blatem do salonu ASTOR - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Nowoczesna konsola stolik pomocnik dębowy do przedpokoju OLIMPIA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Nowoczesna konsola stolik pomocnik dębowy do przedpokoju OLIMPIA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Regał z drewna litego do salonu gabinetu IBSEN - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Regał z drewna litego do salonu gabinetu IBSEN - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Biurko dębowe z metalowymi nogami do biura kancelarii WALT - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biurko dębowe z metalowymi nogami do biura kancelarii WALT - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialny wózek fryzjerski na kółkach z drewna litego - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Wnętrza publiczne: Industrialny wózek fryzjerski na kółkach z drewna litego - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stół z drewna dębowego na metalowej podstawie do jadalni salonu BORNEO - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Biurko industrialne konsola loft z drewna i metalu z szufladami BRAN - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Biurko industrialne konsola loft z drewna i metalu z szufladami BRAN - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Salon: Designerska komoda nowoczesna do salonu sypialni BOSTON - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Stojak industrialny wieszak na ręczniki z drewna i metalu - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stojak industrialny wieszak na ręczniki z drewna i metalu - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Dębowy barek na alkohole i kieliszki do jadalni salonu CARMEN I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Dębowy barek na alkohole i kieliszki do jadalni salonu CARMEN I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Ławka dębowa w stylu industrialnym do przedpokoju WESTA - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Ławka dębowa w stylu industrialnym do przedpokoju WESTA - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Industrialne dębowe biurko na metalowych nogach do gabinetu DENAR I - zdjęcie od RaWood Premium Furniture
Aranżacje wnętrz - Biuro: Industrialne dębowe biurko na metalowych nogach do gabinetu DENAR I - RaWood Premium Furniture. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!