zdjęcie główne profilu
RaWood Premium Furniture

Opis

RaWood Premium Furniture to producent mebli i stołów z drewna litego. Tworzymy niepowtarzalne, indywidualne meble z litego drewna, wkładając w to serce, pasję i doświadczenie. Indywidualne i niepowtarzalne meble drewniane - postaw na jakość i perfekcję w swoich wnętrzach! Drewniane meble na wymiar to również gwarancja trwałości, wyjątkowej estetyki oraz satysfakcji z użytkowania. Meble na zamówienie to idealne rozwiązanie dla wymagających Klientów ceniących sobie jakość, trwałość, użyteczność i styl.

Najwyższa jakość materiałów - tworzymy meble z najwyższej jakości litego drewna dębowego.

Ręcznie wykonane - wszystkie stoły i meble są przez nas ręcznie robione w naszej stolarni.

Oryginalne i niepowtarzalne - nie ma dwóch identycznych mebli, ponieważ struktura drewna jest oryginalna i niepowtarzalna.

REALIZACJE
SZAFKI RTV
REGAŁY
KONSOLE - POMOCNIKI
WITRYNY
ŁAWY STOLIKI KAWOWE
SZAFKI NOCNE
HOKERY KRZESŁA BAROWE
DODATKI I AKCESORIA
Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności