🥳 Urodzinowa promocja Bonami! Z kodem rabatowym -15% na wszystko!
Sprawdź
Czego szukasz?
zdjęcie główne profilu
M

Opis

Działalnością naszego przedsiębiorstwa są szeroko rozumiane usługi remontowo-budowlane oraz wykończenia wnętrz.

Naszym atutem jest kompleksowe świadczenie usług, solidność oraz doświadczenie.

Klientom służymy fachową pomocą oraz doradztwem technicznym w celu zapewnienia pełnej satysfakcji z przeprowadzonej usługi.

Realizacje
MK Dom jest obserwowany przez użytkownika azwnetrza.
Nowe zdjęcie od MK Dom
Realizacje - Łazienka - zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Realizacje - Łazienka - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od MK Dom
- zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - : - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od MK Dom
Realizacje - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem - zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - Łazienka: Realizacje - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym z oknem - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od MK Dom
Realizacje - Średni beżowy hol / przedpokój - zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Realizacje - Średni beżowy hol / przedpokój - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od MK Dom
Realizacje - Sypialnia - zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Realizacje - Sypialnia - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
Nowe zdjęcie od MK Dom
Realizacje - Kuchnia - zdjęcie od MK Dom
Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Realizacje - Kuchnia - MK Dom. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!