INTER DOOR - drzwi z natury - Producent

Projektujemy i tworzymy stylowe drzwi od ponad 20 lat. Jesteśmy firmą, w której szacunek do tradycji i rzemieślnicza pasja łączą się z nowoczesnym podejściem do designu. Dzięki temu nasze wyroby zachwycają precyzją i solidnością wykonania, a także niebanalnym wzornictwem i zróżnicowaniem.

SIŁA NATURY

Natura jest naszą inspiracją - fabryka drzwi INTER DOOR znajduje się w sercu kaszubskiego lasu i to właśnie tutaj powstają nasze projekty. Kochamy drewno, ale stosujemy też inne materiały - wszystkie najwyższej jakości. Dzięki temu nasze drzwi spełniają standardy najbardziej wymagających klientów zarówno w zakresie wzornictwa, jak i solidności wykonania.

ODWAGA

Nie boimy się wyzwań! Proponujemy modele klasyczne, ale też awangardowe, wyróżniające się niepowtarzalną konstrukcją. Wśród naszych rozwiązań każdy znajdzie opcję idealną dla siebie, wpisującą się w jego własną wizję wymarzonego wnętrza.

MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI

Produkujemy drzwi wewnętrzne, wejściowe, szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych.

INNOWACYJNOŚĆ

Opracowaliśmy własną konstrukcję drzwi, która jest wytrzymała i posiada odpowiednie właściwości akustyczne, a przy tym opiera się na 100-procentowym drewnie przekształconym w trwały MDF.

PEWNOŚĆ

Produkcję opieramy na nowoczesnym parku maszynowym i rygorystycznej selekcji materiałów. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i długoletnie doświadczenie. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001, nasza firma uzyskała również certyfikaty środowiskowe FSC (dotyczący zrównoważonej gospodarki leśnej) i PEFC (dotyczący certyfikowanego drewna).

Znajdź nas
Bieszkowice k/Gdyni
WWW
Facebook
Instagram