Czego szukasz?
Zobacz także

Tierspol producent schodów szklanych i całoszklanych

Schody z podświetleniem

4 zdjęcia

Podświetlenie schodów jest ważnym elementem nie tylko z powodu niewątpliwej estetyki i nadania uroku schodom, ale także ze względów bezpieczeństwa. Podświetlane stopnie są zawsze lepiej widoczne, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, w którym zmrok zapada dużo szybciej. Jakie są plusy tego rozwiązania?

Prócz tego, że podświetlone schody wyglądają ładnie dla oka, to są także bezpieczniejsze. Po zmroku, widać jego stopnie, dzięki czemu można uniknąć potknięcia. Jak podświetlenie wpływa na bezpieczeństwo?

Schody są nie tylko elementem funkcjonalnym domu lub firmy, ale także ozdobą, pod warunkiem, że wykonane są solidnie, profesjonalnie i w odpowiednim standardzie. Ich oświetlenie odgrywa ogromną rolę funkcjonalną czyli podświetla stopnie lub balustrady ułatwiając wchodzenie, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania, pomagając trafić nogą i ręką w odpowiednie miejsca. To niewątpliwie wpływa na bezpieczeństwo użytkowników. Ale jest także aspekt estetyczny. Poprzez odpowiednią grę światła i cienia podkreśla kształt schodów w kontekście całości przestrzeni pomieszczenia.

Mamy także wyjątkowe rozwiązania dotyczące projektowania oświetlenia. Przy droższych modelach zwłaszcza ażurowych lub szklanych chętnie korzystamy z pomocy profesjonalnego architekta wnętrz. Firma UTOO zapewnia nam odpowiednie wsparcie projektowe, tak by schody zyskały poza funkcjonalnym, także estetyczny wymiar.

Specjalnie na jesień przygotowaliśmy ofertę dla naszych klientów, dotyczącą podświetlenia schodów. Za oknem szarość, szybko zapada zmrok, dlatego staramy się, by nasze domy były dobrze i efektownie oświetlone. Podobnie jest ze schodami i balustradami, które odpowiednio oświetlone dodają naszym wnętrzom wyjątkowej urody.

Co oferujemy? Do każdej kompletnej balustrady całoszklanej dodamy gratis diodowe podświetlenie szyby, a do każdych kompletnych schodów dodamy gratis diodowe podświetlenie stopni.

Szczegółów szukajcie na naszej stronie www.tierspol.pl

Kategoria
Kolekcja

Komentarze