Artykuły dekoracyjne

30 zdjęć

Chcielibyśmy zaproponować Państwu niepowtarzalną ozdobę w postaci mchu chrobotka reniferowego z dystrybucji norweskiej Scandinavian Reindeer Moss w klasie Premium, umieszczonego w drewnianej donicy. Cieszący się coraz większą popularnością mech chrobotek już teraz w zupełnie innej, bardziej praktycznej odsłonie. Donicę, którą Państwu proponujemy można postawić, dzięki jej stosunkowo niewielkim rozmiarom, w każdym domu czy biurze. Mech chrobotek jest idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących zieleń w swoich wnętrzach, nawet jeżeli zdarza im się zapominać o swoich roślinkach, gdyż nie wymaga żadnej pielęgnacji, ani podlewania.

Cechy charakterystyczne mchu:

-Całkowicie bezobsługowy produkt, który nie wymaga podlewania, nawożenia czy przycinania. Nie wymaga także światła! Wystarczy minimalna wilgotność powietrza by mech pozostał aksamitnie miękki i zachował soczyście zieloną barwę. Chrobotek utrzyma swój naturalny, zielony kolor oraz pozostanie miły w dotyku, jeżeli zapewnimy mu wilgotność powietrza od 40-60%, czyli standardową wilgotność powietrza jaka znajduje się w każdym domu w którym przebywają ludzie, przez których w sposób naturalny produkowana jest para wodną z wydychanego powietrza.

-Co więcej, mech chrobotek przez cały cykl wchłaniania i uwalniania wilgoci z otoczenia filtruje cząsteczki powietrza, tym samym oczyszcza je!

-Odznacza się także wysokimi właściwościami antystatycznymi - nie osiada się na nim kurz czy pył. Nie trzeba go czyścić/odkurzać, nie zbiera kurzu.

Wymiary produktu:

długość: 30 cm szerokość: 13 cm wysokość donicy: 6cm wysokość całkowita: 11cm Istnieje możliwość wykonania donicy w innym kolorze czy rozmiarze.

Zapraszamy na naszego fanpage po więcej informacji.

https://www.facebook.com/customshoptychy/

Kategoria
Kolekcja

Komentarze