Czego szukasz?
Zobacz także

Mieszkanie na Mokotowie, osiedle „Mozaika Mokotów”

7 zdjęć

Powierzchnia mieszkania: 55m2

Mieszkańcy: rodzina 2+1

Projektowane pomieszczenia: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój i łazienka

Styl: nowoczesny

Pokój dzienny z aneksem kuchennym

Właścicielom mieszkania zależało na wyraźnym podziale pomieszczenia na strefy, zaproponowaliśmy więc wizualne oddzielenie kuchni od części wypoczynkowej zastosowaniem innego rodzaju podłogi oraz ażurowej ścianki, która pełni również funkcję regału na książki. Dodatkowo podział ten podkreśliliśmy kształtem podwieszanego sufitu.

W kuchni zdecydowaliśmy się na połączenie białych szafek z kontrastową czernią granitowego blatu, frontami z laminatem imitującym beton oraz płytą 3D we wzór heksagonów. Motyw ten pojawia się także w innych pomieszczeniach w tym mieszkaniu – w przedpokoju w formie lustra i w łazience jako płytki nad blatem. Ścianę za narożnikiem ozdabia fototapeta ze zdjęciem plaży - wybrany wzór nadaje pomieszczeniu głębi.

Łazienka

W łazience zastosowaliśmy kolorystykę spójną z resztą mieszkania. Pod prysznicem z kabiną walk-in pojawił się gres drewnopodobny, na podłodze i zabudowie stelaża podtynkowego wc zaś gres imitujący beton. Nad blatem wykonanym z karton-gipsu i gresu, zaproponowaliśmy użycie czarnych płytek w kształcie heksagonów, które wraz z czarnym sufitem nadają łazience charakteru.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
55
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W bloku
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Nowoczesny

Komentarze