Czego szukasz?
Zobacz także

Mieszkanie 47m2 Opole

7 zdjęć

Powrót do natury to motyw główny projektu. Postawiono na połączenie naturalnych motywów: drewna, roślin, kolorów natury.

We wnętrzu na pierwszym miejscu postawiono na funkcjonalność. Przestrzeń zagospodarowano zabudową, w której znajdzie miejsce każda rzecz. Dzięki wydzieleniu kuchni ścianką, oddzielającą ją od strefy wejścia zyskaliśmy miejsce na stworzenie kuchni marzeń! Znajdziemy część wysoką- zabudowana lodówka, piekarnik w słupku, część do przechowywania. Uzupełnieniem jest część z blatami, które dają dużo przestrzeni do pracy w kuchni.

Oprócz funkcjonalnej przestrzeni zastosowano absolutny hit wnętrzarski!

Są nimi lamele drewniane, które optycznie powiększają przestrzeń oraz poprawiają akustykę pomieszczenia. Drewno w połączeniu z dużą ilością poduch rozmaitych rozmiarów i faktur, sprawia że mieszkanie jest przytulne i ciepłe. Domowa atmosfera tworzy miejsce do którego chce się wracać. Odcienie zieleni zastosowane na frontach mebli oraz na ścianach przełamują biel oraz w spójny sposób wprowadzają życie do wnętrza.Lastryko, które wydaje się być zapomnianym materiałem, zostało wprowadzone w kuchni oraz łazience. W kuchni znajdziemy delikatny motyw w stonowanych odcieniach bieli, natomiast w łazience mocne zestawienie wybarwień na płytce lastryko przełamuje łazienkę w bieli.

Czerne lampy i dodatki nadają pomieszczeniom elegancji i charakteru.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
47
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
2
Dominujący styl
Nowoczesny
Dodatkowa przestrzeń
Z tarasem