Czego szukasz?
Zobacz także

papierowy abażur do lampy stojącej - pomysły, inspiracje z homebook

Lampa stojąca złoty abażur ABBA S-0403/1 GO

Lampa stojąca złoty abażur ABBA S-0403/1 GO

Lampa stojąca złoty abażur ABBA S-0403/1 GO w kolorze złotym z kwiecistym motywem to wspaniałe rozwiązanie do eleganckiego wnętrza. Lampa ta jest stworzona z pięknego materiału w kolorach ciemnego beżu/złota z akcentami kwiatowymi, od wewnątrz lampa ta ma kolor beżowy. Lampa stojąca ABBA idealnie będzie pasować do jadalni bądź salonu. Lampa posiada wyłącznik nożny zamocowany na kablu wychodzącym z podstawy lampy w kolorze czarnym.
423 zł 529 zł
Drewniana Lampa Stojąca Trójnóg Abażur Diament

Drewniana Lampa Stojąca Trójnóg Abażur Diament

Designerska drewniana lampa stojąca z wyjątkowym abażurem w kształcie diamentu Ta niepowtarzalna osadzona na drewnianym trójnogu lampa dostępna aż w pięciu kolorach stelaża, dodatkowo do wyboru mamy jeszcze cztery kolory abażuru. Sprawia to, że dopasowanie lampy dokładnie do stylu pomieszczenia jest niezwykle proste. Dostępna kolorystyka stelaży (biały, czarny, szary, palisander, wenge ) Dostępna kolorystyka abażurów ( biały, jasnoszary, ciemnoszary i czarny ) Lampa posiada  noży włącznik/wyłącznik Produkt jest kompatybilny z żarówkami zwykłymi, energooszczędnymi, jak i ledowymi   W uwagach do zamówienie prosimy podać wybrane kolory stelaża i abażuru.
439 zł
Beliani Lampa podłogowa stojąca czarna trójnóg abażur cylindryczny

Beliani Lampa podłogowa stojąca czarna trójnóg abażur cylindryczny

Ta lampa stojąca stanowi połączenie trzech nóżek wykonanych z czarnego metalu i matowego czarnego abażuru z tworzywa sztucznego. Delikatnie rozproszone światło lampy zapewni przytulną atmosferę.
590 zł 729 zł
Lampa czarna Adelaide 35

Lampa czarna Adelaide 35

%description% WYMIARY Średnica lampy 35 cm Wysokość klosza/abażuru 37 cm Źródło światła: E27/40W Długość kabla: 2m    Wisząca lampa Adelaide Lampa wisząca Adelaide jest wykonana z naturalnej papierowej liny, o czarnym kolorze, owiniętej wokół metalowej podstawy. Lampa rozsyła rozproszone i nastrojowe światło dzięki oryginalnej strukturze obszernego klosza.  Dzięki ciemnej kolorystyce papierowej liny klosza, lampa nadaje wnętrzu nowoczesny i kontrastowy charakter.  Wygląda to bardzo elegancko i podkreśla rustykalny wygląd lampy wiszącej.
549 zł
Lampa czarna Adelaide 25

Lampa czarna Adelaide 25

%description% WYMIARY Średnica lampy 25 cm Wysokość klosza/abażuru 27 cm Źródło światła: E27/25W Długość kabla: 2m    Wisząca lampa Adelaide Lampa wisząca Adelaide jest wykonana z naturalnej papierowej liny, o czarnym kolorze, owiniętej wokół metalowej podstawy. Lampa rozsyła rozproszone i nastrojowe światło dzięki oryginalnej strukturze nowoczesnego klosza.  Dzięki ciemnej kolorystyce papierowej liny klosza, lampa nadaje wnętrzu nowoczesny i kontrastowy charakter. Ta figlarna lampa wisząca Adelaide pochodzi z kolekcji holenderskiej marki WOOOD Exclusive.
499 zł
Beliani Lampa podłogowa stojąca miedziana trójnóg abażur cylindryczny

Beliani Lampa podłogowa stojąca miedziana trójnóg abażur cylindryczny

Ta lampa stojąca stanowi połączenie trzech nóżek wykonanych z czarnego metalu i lśniącego miedzianego abażuru z tworzywa sztucznego. Delikatnie rozproszone światło lampy zapewni przytulną atmosferę.
470 zł 589 zł
Dziecięca Lampa Stojąca Trójnóg z Abażurem

Dziecięca Lampa Stojąca Trójnóg z Abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Drewniana solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem zwierzątek będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem zwierzątek delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
439 zł
Lampa naturalna Adelaide 35

Lampa naturalna Adelaide 35

%description% WYMIARY Średnica lampy 35 cm Wysokość klosza/abażuru 37 cm Źródło światła: E27/40W Długość kabla: 2m    Wisząca lampa Adelaide Lampa wisząca Adelaide jest wykonana z naturalnej papierowej liny, owiniętej wokół metalowej podstawy. Lampa rozsyła rozproszone i nastrojowe światło dzięki oryginalnej strukturze obszernego klosza. Ta figlarna lampa wisząca Adelaide pochodzi z kolekcji holenderskiej marki WOOOD Exclusive.
649 zł
Lampa naturalna Adelaide 25

Lampa naturalna Adelaide 25

%description% WYMIARY Średnica lampy 25 cm Wysokość klosza/abażuru 27 cm Źródło światła: E27/25W Długość kabla: 2m    Wisząca lampa Adelaide Lampa wisząca Adelaide jest wykonana z naturalnej papierowej liny, owiniętej wokół metalowej podstawy. Lampa rozsyła rozproszone i nastrojowe światło dzięki oryginalnej strukturze nowoczesnego klosza.  Dzięki otwartej kompozycji materiału lampa rozsyła rozproszone i nastrojowe światło. Ta figlarna lampa wisząca Adelaide pochodzi z kolekcji holenderskiej marki WOOOD Exclusive.
549 zł
Lampa wisząca papierowa plecionka czarna MOLOPO kod: 4260624119250

Lampa wisząca papierowa plecionka czarna MOLOPO kod: 4260624119250

Piękna lampa z plecionki wydobywa urok każdego wnętrza. Lekki abażur o kształcie dzwonu otoczony jest solidnym sznurkiem papierowym, którego struktura tworzy fantazyjne wzory na ścianach.
270 zł
Lampa wisząca papierowa plecionka piaskowa MOLOPO kod: 4260624119243

Lampa wisząca papierowa plecionka piaskowa MOLOPO kod: 4260624119243

Piękna lampa z plecionki wydobywa urok każdego wnętrza. Lekki abażur o kształcie dzwonu otoczony jest solidnym sznurkiem papierowym, którego struktura tworzy fantazyjne wzory na ścianach.
381 zł
Lampa stojąca dziecięca z abażurem

Lampa stojąca dziecięca z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem zwierzątek będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem zwierzątek delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
329 zł
Lampa stojąca dziecięca z abażurem

Lampa stojąca dziecięca z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem  Solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem serc będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem serc delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
329 zł
Dziecięca lampa stojąca z abażurem

Dziecięca lampa stojąca z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem   Solidna metalowa konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem zwierzątek będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem zwierzątek delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
329 zł
Lampa stojąca do pokoju chłopca drewniana z abażurem

Lampa stojąca do pokoju chłopca drewniana z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem   Drewniana solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem zwierzątek będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem zwierzątek delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
439 zł
Lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Drewniana solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem zwierzątek będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem zwierzątek delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub czarny)
439 zł
Drewniana lampa stojąca do pokoju dziecka abażurem w misie

Drewniana lampa stojąca do pokoju dziecka abażurem w misie

Lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem w misie Piękna lampa podłogowa idealnie sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie pokoju dziecięcego.Podstawa lampy wykonana z drewna, pokryta białą farbą posiadającą niezbędne atesty bezpieczeństwa dla dzieci i środowiska.Uroku nadaje jej abażurek w słodkie szare Sowy o średnicy 35 cm.Lampka posiada oprawę E27, która zapewni dobre doświetlenie pokoju w czasie codziennych czynności, zabawy i snu.Brak żarówki w zestawie. Wymiary:• Wysokość łącznie: 152 cm• Szerokość podstawy: 28 cm• Szerokość abażuru: 35 cm• Wysokość abażurku: 25 cm
376 zł 415 zł
Lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem  Solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem serc będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem serc delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
329 zł
Nowoczesna Lampa Stojąca Trójnóg z Eleganckim Abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca Trójnóg z Eleganckim Abażurem

Lampa podłogowa trójnóg będzie elegancką ozdobą prezentującą się znakomicie w każdym z wnętrz zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, loft czy art-deco. Wybierz nowoczesną lampę podłogowa jako dodatek doświetlenia kuchni lub stołu w jadalni a nawet sypialni..  Lampa dzięki złotym obręczom dodaje elegancji i szyku - to ważny argument, jeśli szukamy ozdób właśnie w takim stylu.  Wyjątkowości dodaje tej lampie zwłaszcza fakt, że możesz skomponować własne zestawienie kolorystyczne abażurów oraz stelaża.
439 zł
Drewniana lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Drewniana lampa stojąca do pokoju dziecka z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Drewniana solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem serc będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem serc delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
439 zł
Lampa stojąca do pokoju dziewczynki z abażurem

Lampa stojąca do pokoju dziewczynki z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Solidna metalowa konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem Myszki Minnie będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem Myszki Minnie delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
329 zł
Drewniana lampa stojąca do pokoju dziewczynki z abażurem

Drewniana lampa stojąca do pokoju dziewczynki z abażurem

Nowoczesna Lampa Stojąca do Pokoju Dziecka z Abażurem    Drewniana solidna konstrukcja(do wyboru kolor biały lub szary) oraz uroczy abażur z motywem serc będzie pięknym uzupełnieniem pokoju Twojej pociechy. Wesoły abażur z motywem serc delikatnie tłumi światło nadając wnętrzu przytulnej, bajkowej atmosfery. Kolorystyka lampy jest bardzo uniwersalna, z łatwością dopasujesz naszą lampę do pokoju Twojego dziecka. Najważniejsze zalety naszej lampy: atrakcyjny i uniwersalny wzór abażura, który podoba się wszystkim dzieciom solidna konstrukcja wykonana z drewna, w dwóch wariantach kolorystycznych (biały lub szary) praktyczny włącznik-wyłącznik, który umożliwia wygodną obsługę lampy kompatybilność z różnymi typami żarówek: od zwykłych poprzez energooszczędne, a także ledowe produkcja w Polsce z dbałością o każdy szczegół atrakcyjna cena   W uwagach do zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru stelaża lampy(biały lub szary)
439 zł
Lampa stojąca ABBA S-0401/1 EC

Lampa stojąca ABBA S-0401/1 EC

Lampa stojąca ABBA. Seria lamp ABBA to piękne abażury o klasycznym, walcowatym kształcie. Lampy stojące to piękny czarny trójnóg o wysokiej jakości wykończeniu.
406 zł 507 zł
Stojąca Nowoczesna Lampa na Trójnogu z Abażurem

Stojąca Nowoczesna Lampa na Trójnogu z Abażurem

Lampa podłogowa trójnóg będzie elegancką ozdobą prezentującą się znakomicie w każdym z wnętrz zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, loft czy art-deco. Wybierz nowoczesną lampę podłogowa jako dodatek doświetlenia kuchni lub stołu w jadalni a nawet sypialni..  Lampa dzięki złotym obręczom dodaje elegancji i szyku - to ważny argument, jeśli szukamy ozdób właśnie w takim stylu.  Wyjątkowości dodaje tej lampie zwłaszcza fakt, że możesz skomponować własne zestawienie kolorystyczne abażurów oraz stelaża.
439 zł

Inspiracje

22 zdjęcia dla "papierowy abażur do lampy stojącej"

przedpokój / korytarz w domu z bala - zdjęcie od DESIGN HOUSE dom w Straży - Produkt na zdjęciu: Drewniana lampa podłogowa, stojąca z abażurem RUNO lampa na regulowanym statywie, wys. 145 cm ze sklepu emako.pl.
przedpokój w domu z bala - zdjęcie od DESIGN HOUSE dom w Straży - Produkt na zdjęciu: Drewniana lampa podłogowa, stojąca z abażurem RUNO lampa na regulowanym statywie, wys. 145 cm ze sklepu emako.pl.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Kuchnia, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Salon, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
SUBTELNA SKANDYNAWIA - Sypialnia, styl skandynawski - zdjęcie od KODO projekty i realizacje wnętrz SUBTELNA SKANDYNAWIA - To aranżacja, w której świetnie czują się bardziej energetyczne akcenty – poduszki i lampy w barwach jesieni, plecione pufy i wiklinowe ozdoby stołu, a przede wszystkim – unikatowe w kształcie abażury i żyrandole lamp stojących i sufitowych.
Wzgórza Dylewskie - Średni biały salon z jadalnią, styl minimalistyczny - zdjęcie od 81.WAW.PL Wzgórza Dylewskie - Jasnoszarą posadzkę z płyt gresowych ocieplono przez wstawienie do wnętrza drewnianych akcentów: funkcję stolików kawowych pełnią pnie drzew w różnych rozmiarach, wystrój dopełniają stojące lampy na drewnianych nogach z białymi, okrągłymi abażurami. Dodatkowe źródło oświetlenia stanowią okrągłe lampy podwieszone na różnych wysokościach.
COCO romans z błękitami - zdjęcie od COCO Pracownia projektowania wnętrz - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: COCO romans z błękitami - COCO Pracownia projektowania wnętrz. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
ludwinowska.pl - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury - Homebook - Aranżacje wnętrz - Łazienka: ludwinowska.pl - Ludwinowska Studio Architektury. Przeglądaj, dodawaj i zapisuj najlepsze zdjęcia, pomysły i inspiracje designerskie. W bazie mamy już prawie milion fotografii!
ludwinowska.pl - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury NAUTILUS - Mała bez okna łazienka z białymi płytkami, z czarno-białymi płytkami, z wc, z naszafkową umywalką, z jedną umywalką, z owalną umywalką, ze stojącą szafką pod umywalkę, ze stojącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z lustrem na ścianie, z płytkami na podłodze, z lampą wiszącą, styl nowoczesny W trakcie tworzenia tego projektu pewna osoba spojrzała mi przez ramię i powiedziała, że tak mogłoby wyglądać wnętrze NAUTILIUSA. Osoba ta nie miała pojęcia, że dodatkowo bryła domu przypomina swym kształtem okręt :-)... Klasyczna elegancja w mam nadzieję dość nowoczesnym wydaniu, z użyciem naturalnego kamienia, miękkich tkanin, abażurów, charakterystycznych wzorów tapet i ...koloru morza
Projekt salonu z aneksem. - Salon, styl industrialny - zdjęcie od Szkic Design - Projektowanie wnętrz Projekt salonu z aneksem. - Produkt na zdjęciu: Beliani Lampa stojąca czarna jasne drewno dębowe 142 cm trójnóg okrągły abażur nowoczesna ze sklepu Homebook_Beliani.
Mieszkanie w Legionowie - Średni szary salon, styl skandynawski - zdjęcie od Szkic Design - Projektowanie wnętrz Mieszkanie w Legionowie - Produkt na zdjęciu: Beliani Lampa stojąca miedziana biała 148 cm trójnóg okrągły abażur metalowe nogi nowoczesna ze sklepu Homebook_Beliani.
Mieszkanie w Legionowie - Duży szary salon z jadalnią, styl skandynawski - zdjęcie od Szkic Design - Projektowanie wnętrz Mieszkanie w Legionowie - Produkt na zdjęciu: Beliani Lampa stojąca miedziana biała 148 cm trójnóg okrągły abażur metalowe nogi nowoczesna ze sklepu Homebook_Beliani.
Kawalerka Vintage - Mała bez okna z lustrem łazienka - zdjęcie od MRÓZdesign Kawalerka Vintage - Produkt na zdjęciu: Harmonijka LAMPA ścienna HARMONY 41-27900 Candellux metalowa OPRAWA kinkiet na wysięgniku czarny ze sklepu mlamp.pl. Produkt na zdjęciu: ABAŻUR BAWEŁNA BEAGE STOŻEK”CLASSIC”WYS.14CM ze sklepu Modern Classic Home. Mała bez okna z lustrem łazienka z szarymi płytkami, z wanną i prysznicem, z kabiną nawannową, z wanną z prysznicem, z prostokątną wanną, z nablatową umywalką, z jedną umywalką, z prostokątną umywalką, ze stojącą szafką pod umywalkę, z płytkami na ścianie, z płytkami na podłodze, z kinkietem, z lampą wiszącą Wykonujemy również projekty w trybie on-line, które przeprowadzamy za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i e-mailowego.
Salon - zdjęcie od Pokąty Dom prywatny I pod Wrocławiem - Produkt na zdjęciu: Lampa Stojąca z Abażurem Trójnóg Podłogowa ze sklepu Light home.
Salon - zdjęcie od Pokąty Dom prywatny I pod Wrocławiem - Produkt na zdjęciu: Lampa Stojąca z Abażurem Trójnóg Podłogowa ze sklepu Light home.
Hall, korytarz, sień. Na dobry, nowy początek! - zdjęcie od MalgoWy Projektuje, arch. Małgorzata Wyrzykowska Hall,KORYTARZ, sień Na dobry początek! - Produkt na zdjęciu: Drewniana lampa podłogowa, stojąca z abażurem RUNO lampa na regulowanym statywie, wys. 145 cm ze sklepu emako.pl.

Artykuły

21 artykułów dla "papierowy abażur do lampy stojącej"

Jak zrobić lampę origami?

Jak zrobić lampę origami?

Jak zrobić lampę origami? Kolejnym przedmiotem mojego pożądania jest, a w zasadzie był abażur papierowy origami.**... Do wykonania naszej lampy wykorzystaliśmy brystol **Etap czwarty:** prace końcowe... ... Po wykonaniu dwóch identycznych części lampy, na jednym brzegu (górze abażuru) robimy dziurki Przez otwory przeciągamy nitkę, wstążkę, tasiemkę, która umożliwia konfigurację kształtu lampy. Możecie wykorzystać go do lamp wiszących i stojących, zmieniać wielkość i kolor. -
Jak zrobić abażur? 8 pomysłów abażur do lampy DIY

Jak zrobić abażur? 8 pomysłów abażur do lampy DIY

8 pomysłów abażur do lampy DIY... **Jak zrobić abażur**, wykorzystując kawałki tkanin, sznurków i kolorowych papierów? - Zastanów się, **do jakiej lampy potrzebujesz abażura**. W jaki jeszcze sposób można zrobić papierowy abażur? Masz już dość swojej starej lampy i zastanawiasz się nad zakupem nowej [lampy z abażurem](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-stolowe/opcje-rodzaj-lampa-z-abazurem)? Jesteśmy pewni, że nasz artykuł dostarczył Ci inspiracji do tego, **jak zrobić abażur do lampy stojącej, wiszącej czy małej lampki nocnej**. - Fot. lampidarium_pl... jak zrobić abażur walec... Fot. lampidarium_pl
Lampa DIY – sprawdź 10 inspirujących pomysłów na ręcznie robioną lampę

Lampa DIY – sprawdź 10 inspirujących pomysłów na ręcznie robioną lampę

Jeśli na sam dźwięk słowa „origami” wpadasz w panikę, uspakajamy – **lampa papierowa DIY wcale nie jest trudna do przygotowania**. Abażury z brystolu doskonale sprawdzą się w sypialni i w domowym biurze, ale przede wszystkim jako [lampy dziecięce](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-dzieciece) rzucające łagodny blask. **Wykończ górny i dolny brzeg lampy**. Do drugiej części sznura przymocuj odpowiednio uziemioną maskownicę i zawieś lampę w wybrany miejscu... ... ## Lampa stojąca DIY – jak zrobić lampę trójnóg? Do wykonania lampy trójnoga DIY potrzebujesz:... ... - trzonków od szpadli (3 sztuki) - Plachaart... lampa diy z papieru... Fot Plachaart... lampa diy origami
Jak zrobić oryginalną lampę?

Jak zrobić oryginalną lampę?

Jak zrobić oryginalną lampę? **Od dawna - bez powodzenia - poszukujesz lampy, która będzie idealnie pasowała do Twojego wnętrza? Kup komponenty, a o kolorystyce oraz stylu lampy zadecydujesz sam :).**... Po całkowitym wyschnięciu powłoki zawoskuj podstawę lampy, a nadmiar wosku usuń miękką, bawełnianą szmatką lub papierowym ręcznikiem **Etap drugi – przygotowanie abażura.**... ... Do wykonania abażura wykorzystaj gotowy zestaw, na który składają się wszystkie elementy konstrukcyjne - **Przygotuj:**... ... - abażur - zestaw do samodzielnego wykonania Kolejny krok to namalowanie wzorów na Twoim abażurze. Do stelaża lampy przyklej taśmę dwustronną.
Mały balkon – 5 sposobów na urządzenie

Mały balkon – 5 sposobów na urządzenie

Malutka kanapa, np. z wikliny oraz stolik kawowy, półka na kwiaty lub książki, dywan na podłodze, wazon pełen tulipanów, a nawet papierowe lampiony lub pompony przymocowane do „sufitu” - to wszystko sprawi, że poczujemy się na balkonie jak w dodatkowym, sekretnym pokoju. - mały balkon z turkusowymi meblami... balkon z wiklinowymi meblami, lampa podłogowa z biało-czarnym abażurem
Japandi – styl japoński i skandynawski w duecie! Sprawdź 10 mebli i dodatków

Japandi – styl japoński i skandynawski w duecie! Sprawdź 10 mebli i dodatków

Elementem zaczerpniętym z tradycji japońskiej są lampy, [parawany](/produkty/parawany) i przepierzenia z papieru ryżowego, które delikatnie rozpraszają światło, tworząc przytulny nastrój... ... Rolę dekoracyjną pełnią również **designerskie lampy** i meble, a także **starannie dobrane rośliny**: drzewka bonsai, paprocie, perełkowiec drobnolistny, suszone trawy i gałązki... ... Szczególną uwagę poświęć lampom. We wnętrzach japandi mile widziane będą **designerskie kinkiety**, **lampy stojące**, a także duże **lampy z plecionym lub papierowym kloszem**, które zapewniają miękkie, rozproszone światło. -
Mid-century modern – jak urządzać wnętrza w stylu mid-century modern?

Mid-century modern – jak urządzać wnętrza w stylu mid-century modern?

**Ważną funkcję dekoracyjną pełni w tym stylu oświetlenie** – ikoniczne są już takie projekty, jak lampiony Noguchiego, kinetyczne stalowe żyrandole Lou Blassa, schludne Bubble Lamps projektu George’a Nelsona, szklane lampy z serii Fontana i żyrandol Dalia autorstwa Maxa Ingranda. Szkło i metal szły ze sobą w parze, zaś wykonane z nich oświetlenie przybierało albo rodzaj niewielkich, eleganckich kinkietów albo smukłych, wysokich lamp stojących lub wiszących. Aranżacji salonu dopełni gustowne oświetlenie – np. wiszący papierowy lampion Noguchiego czy stojąca lampa Fontana. Na szafce możesz umieścić nowoczesną lampę o prostym kształcie, retro budzik lub zieloną roślinę w doniczce. Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę miejsca, nad łóżkiem przykręć niewielki kinkiet lub metalową lampę na długim ramieniu, która szczególnie sprawdzi się, gdy zechcesz poczytać w łóżku. -
Modne lampy 2022 – sprawdź trendy w oświetleniu na 2022 rok

Modne lampy 2022 – sprawdź trendy w oświetleniu na 2022 rok

## Modne lampy w 2022 roku – duże i efektowne... Modne lampy w 2022 roku to te w rozmiarze XXL! Trendy w 2022 roku lubią również lampy z półokrągłym, metalowym kloszem **w rozmiarze XXL**, które sprawdzą się np. w nowoczesnych wnętrzach... ## Modne oświetlenie salonu w 2022 roku – lekkie i papierowe... Papierowe lampy sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne i domowe. W kilku miejscach w mieszkaniu rozstaw również mniejsze [lampy stołowe](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-stolowe) i stojące. Ta sama zasada dotyczy [lamp wiszących](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-wiszace) oraz oświetlenia dodatkowego, np. kinkietów czy lamp stojących. - Agata Brach Architekt... najmodniejsze lampy 2022
Oświetlenie tarasu – jakie lampy tarasowe wybrać?

Oświetlenie tarasu – jakie lampy tarasowe wybrać?

Odbijające się od ściany światło oświetla również powierzchnię tarasu, dlatego też **ścienne lampy na taras to wybór praktyczny i oszczędny**... ... ### Lampy tarasowe stojące lub wiszące Przykładami są **stojące lampy na taras**, zaprojektowane do użytku zewnętrznego, które kształtem przypominają te podłogowe stawiane najczęściej w salonie, oraz **sufitowe lampy na taras**, imitujące te domowe montowane do stropu. Stojące lampy ogrodowe sprawdzą się na większych tarasach pełniących również rolę drugiej jadalni czy salonu. Bardzo klimatycznie będą wyglądały również podwieszone **papierowe lampiony**, dające delikatne, subtelne światło. Drugi rodzaj oświetlenia podłogowego tarasu to **tradycyjne lampy stojące** – podobne do tych, jakie zdobią podłogi w Twoim mieszkaniu. - Julia Rozumek... lampy tarasowe cotton balls... Fot lampki wiszące na ścianie taras... Zadaszony lub zabudowany taras pozwala na montaż lampy sufitowej zewnętrznej lampa podwieszona tarasowa... Do nowoczesnych wnętrz będzie pasować oświetlenie podłogowe ledowe oświetlenie podłogowe na tarasie... Lampy zewnętrzne mogą pobierać energię słoneczną
Czym się kierować przy wyborze ogrzewania?

Czym się kierować przy wyborze ogrzewania?

Czym się kierować przy wyborze ogrzewania? **Ogrzewanie mieszkania pełni ogromną rolę w naszym życiu. Zimą i jesienią daje przyjemne ciepło gdy za oknem temperatura spada poniżej kilku stopni. Jednocześnie wpływa na zdrowie utrzymując odpowiedni mikroklimat. Czym się kierować przy wyborze ogrzewania? *„Designem i oszczędnością”* - odpowiada producent grzejników Kermi. W tym artykule przedstawimy parę godnych polecenia produktów, które nie tylko pięknie wyglądają, ale znakomicie wpisują się w domowy budżet.** Czy design i oszczędność mogą iść w parze? -------- Współczesny świat obfituje w innowacyjne rozwiązania. Na rynku pojawia się coraz więcej pomysłów rozwiązujących problem energooszczędności i ekologii. Nic dziwnego, że dbamy o środowisko i domowy budżet chwytając się pewnych i sprawdzonych sposobów. Domowe ognisko kojarzy się przede wszystkim z ciepłem i bezpieczeństwem. Wybierając ogrzewanie do naszego domu powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na design, ale i funkcjonalność. Oszczędność to wartość - biały grzejnik Kermi, szare ściany, drewniane drzwi, drewniany wieszak stojący... biały grzejnik, beżowa ściana, białe meble kuchenne, metalowy hoker... pomarańczowa ściana, biały grzejnik kermi, pomarańczowa sofa
Akcesoria ze stali nierdzewnej – do jakiego stylu pasują?

Akcesoria ze stali nierdzewnej – do jakiego stylu pasują?

Czerpie garściami z przeszłości, dodając jej nieco współczesnych atrybutów, dlatego we wnętrzach w stylu glamour znajdziemy wykwintne elementy charakterystyczne dla wystroju retro, okresu Belle époque i baroku: biało-czarna szachownica na podłodze, bogato zdobione ramy luster, masywne meble, szezlongi obite miłym w dotyku welurem i kryształowe abażury. W łazience pełnej elegancji haczyki i uchwyty ze stali nierdzewnej stworzą komplet ze smukłą chromowaną baterią łazienkową, stojącą obok umywalki nablatowej. Dębowy parkiet, fotele wyścielane żakardem, masywne wezgłowia za łóżkiem, stylowe abażury, witryny przedzielone szprosami, misterne kompozycje z zasłon podpiętych chwostami i luksusowe dodatki stanowią główne komponenty kierunku. W minimalizmie goszczą modułowe sofy, geometryczne bryły mebli, lampy stojące na trójnogu, naturalne materiały, takie jak drewno czy stal, oraz dużą ilość światła potęgującego efekt przestronności. -
Jak urządzić przedpokój w stylu retro? Zobacz sprawdzone porady

Jak urządzić przedpokój w stylu retro? Zobacz sprawdzone porady

Wśród najważniejszych dekoracji retro można wymienić ozdobne lustra, eleganckie lampy i wieszaki na ubrania. Wybierz **wiszące, eleganckie lampy do przedpokoju retro** (jako główne źródło światła), a na ścianach, jako dodatkowe źródło, **dobrze sprawdzą się kinkiety**. W wysokim pomieszczeniu rewelacyjnie będą prezentować się okazałe [lampy wiszące](https://www.homebook.pl/produkty/lampy-wiszace) z kryształowymi abażurami. Szyku zadadzą także eleganckie, **stojące lampy z epoki**... ... **Nie zapominaj o wieszakach** (stojących lub ściennych), a także o zegarze na ścianie, porcelanowej wazie na komodzie, a także (opcjonalnie) o świeczniku. -
Zamieszkaj w romantycznej scenerii

Zamieszkaj w romantycznej scenerii

Zamieszkaj w romantycznej scenerii **Delikatność, zmysłowość, subtelność… Wnętrza romantyczne zachwycają niezmiennie paletą pastelowych barw, kwiatowymi deseniami, zwiewnymi tkaninami, stylowymi meblami. Mieszkanie urządzone w takim stylu jest przede wszystkim przytulne i harmonijne oraz łączy różne trendy aranżacyjne. Skandynawskie meble łączą się z prowansalskimi dekoracjami i rustykalnym wykończeniem. Naturalny styl boho miesza się z vintage i rokoko… Jak sprawić, aby wnętrze nabrało romantycznego charakteru?** Pamiętajmy, że przytulność jest nieodłącznym elementem stylu romantycznego. Nie ma w nim miejsca na przesadę, infantylizm czy niepotrzebne drobiazgi. Wbrew pozorom wnętrze romantyczne nie musi być kojarzone z „kobiecą” tendencją do kultywowania ładnych bibelotów i przedmiotów. Płeć nie ma tutaj żadnego znaczenia, a romantyzm to słowo klucz wnętrza urządzonego w wyjątkowy i wyrafinowany sposób. Warto podkreślić, że styl romantyczny jest doskonale przemyślany, a odpowiednio dobrane dekoracje oraz me - kominek w salonie, zasłony w kwiaty, beżowa sofa, owalny stolik... biała sofa, metalowa lampa stojąca, szary dywan... biały piecyk kaflowy, fotel z plecionki, szara sofa
Funkcjonalne M1, czyli jak urządzić kawalerkę?

Funkcjonalne M1, czyli jak urządzić kawalerkę?

Półka postawiona pomiędzy salonem a jadalnią czy kanapa stojąca tyłem do kuchni wizualnie oddzieli od siebie różne punkty mieszkania. - biurko w białej szafie wnękowej, podłoga z jasnego drewna... kuchnia połączona z salonem, czarny stół, białe krzesła, białe meble kuchenne... sypialnia na antresoli, białe schody z drewna, metalowa balustrada, czarna ściana w salonie
Pomysły na niebanalną dekorację ścian

Pomysły na niebanalną dekorację ścian

Fototapety mogą być winylowe, papierowe lub lateksowe laminowane, drukowane na płycie pleksi lub na szkle. - biało-czarny salon, biała sofa, poduszki w paski, lampa podłogowa z białym abażurem, dekoracja ścienna z biało-czarnych grafik... kolorowe grafiki w ramach na ścianie w sypialni, szare łóżko... białe zasłony, metalowa lampka nocna, kompozycja z plakatów w ramkach
Jak zrobić lampę z papieru do pieczenia?

Jak zrobić lampę z papieru do pieczenia?

Jak zrobić lampę z papieru do pieczenia? - **Przygotuj:**... ... - papier do pieczenia **Etap drugi – montaż lampy.**... ... Rozkręć oprawkę, włóż papierowy abażur, zakręć... i gotowe!
Jak stworzyć sypialnię marzeń?

Jak stworzyć sypialnię marzeń?

Lampy sufitowe, stojące, kinkiety, plafony czy lampki nocne potrafią stworzyć odpowiednią atmosferę i podkreślić interesujące elementy wystroju. Efektywny wypoczynek ułatwiają żarówki emitujące ciepłe światło, a delikatne abażury o stonowanych kolorach nadają sypialni lekkości. -
 Z wizytą u czytelników:  dom Pani Sary

Z wizytą u czytelników: dom Pani Sary

O sobie mówi, że jest przede wszystkim kobietą, matką i blogerką. Na co dzień zajmuje się domem, z zapałem przemierza meandry internetu, gotuje, robi zdjęcia, pisze, a kiedy pozwoli na to czas, urządza swoje wymarzone wnętrza. Sara Ferreira, znana pod blogowym pseudonimem Miss Ferreira, uwielbia wszystko to, co piękne, bezpretensjonalne, ale z charakterem. Jak sama przyznaje, od zawsze ceni nowoczesne, ascetyczne wnętrza, jednak o swoim domu pragnie myśleć jako o miejscu przytulnym i z duszą. Je ...
Black Week – rozpoczynamy tydzień wielkich wyprzedaży na Homebook.pl!

Black Week – rozpoczynamy tydzień wielkich wyprzedaży na Homebook.pl!

Dzięki promocjom dostępnym w sklepie Fashion Light masz okazję kupić designerskie lampy i systemy oświetleniowe nawet **70% taniej**! Wśród nich znajdziesz lampy wiszące, plafony, kinkiety i wiele innych propozycji odpowiednich dla każdego typu pomieszczeń. W sklepie Helamlighting.pl otrzymasz **do 70% rabatu** na wszystkie **lampy marki HELAM**. Light Home – bezpieczne zwroty i szybka wysyłka... --... Zakupy w Light Home to możliwość wyposażenia domu w funkcjonalne lampy i modne systemy oświetleniowe w różnych stylach W ofercie sklepu znajdziesz zarówno tradycyjne lampy wiszące, lampy z abażurami czy lampy stojące, jak i lampy industrialne zaprojektowane dla pomieszczeń loftowych oraz inne rozwiązania o nowoczesnym designie. -
Welur – co to za materiał i jak wykorzystać welur we wnętrzach?

Welur – co to za materiał i jak wykorzystać welur we wnętrzach?

Ciekawą propozycją są również pokryte welurem abażury lamp, ramki na zdjęcia i niewielkie rzeźby... ... ## Welur – jakie kolory są modne? ** Zawsze na początku należy osuszyć zabrudzone miejsce np. za pomocą papierowego ręcznika. -
Styl art déco – jak go rozpoznać i jak urządzić wnętrza w stylu art déco?

Styl art déco – jak go rozpoznać i jak urządzić wnętrza w stylu art déco?

Jakie lampy wybrać, by podkreślić wyjątkowy styl mieszkania? Styl art déco w mieszkaniu wspaniale podkreślą lampy ze złotymi akcentami. Do salonu dobierz więc **wysoką lampę stojącą** i postaw ją koło [fotela](https://www.homebook.pl/produkty/fotele) i biblioteczki. Na komodzie postaw również niewielką lampę stołową z grubym abażurem, która da delikatne, nastrojowe światło. Oprócz lampy sufitowej dobierz do niego lampkę biurkową, która da sporo światła i sprawi, że praca będzie bardziej komfortowa... ... -