Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

Sekcja tematyczna

Ogród marzeń z Gardeną

Ogród marzeń z Gardeną

Wiosna w pełni, a to może oznaczać tylko jedno – czas zaopiekować się ogrodem! W przydomowym zieleńcu zakwitły już kwiaty, na drzewach i krzewach pojawiają się pierwsze pączki liści, a słupki temperatury coraz częściej przekraczają 15°C, zachęcając do spędzania czasu na zewnątrz. Jeśli chcesz przygotować swój ogród na ciepłe, letnie miesiące i długie wieczory spędzone pod gołym niebem – mamy dla Ciebie zbiór praktycznych porad i inspiracji, a także produktów niezbędnych w pielęgnacji murawy, grządek i rabatek.

Partner sekcji


Porady

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem? A może szukasz pomysłów i sposobów na to, by jeszcze lepiej zadbać o swój prywatny zieleniec? Bez względu na to, jakie masz doświadczenie, w naszych poradnikach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poznaj najświeższe trendy w ogrodnictwie, efektywne sposoby nawadniania i sekrety pielęgnacji trawników.


Produkty

Każdy ogrodnik potrzebuje odpowiednich narzędzi, urządzeń i akcesoriów. Odpowiednich, czyli trwałych, praktycznych i ułatwiających prace w ogrodzie. Od tych najprostszych, jak pazurki czy wycinak do chwastów, aż po bębny ogrodowe i łatwe w obsłudze systemy nawadniania. Miłośnikom natury i ekologicznych ogrodów przypadną do gustu domki dla owadów i baseny dla ptaków, a tym, którzy kochają idealnie przycięte trawniki – nowoczesne roboty koszące. Wszystko to (a nawet więcej!) znajdziesz w ofercie marki Gardena.

Galeria inspiracji

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności