Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

KONKURS

KONKURS "Wnętrze jak z obrazka" - salon minimalisty

Lubisz uporządkowane wnętrza i proste formy? Biel, drewno, szarość i neutralne kolory to opis twojego salonu? Nie inwestujesz w meble i dodatki jeśli nie mają kilku benefitów? Jeśli choć raz odpowiedziałaś TAK, to musisz wziąć udział w naszym sierpniowym konkursie! A jeśli marzysz by, Twoje wnętrze takie było zapraszamy do naszego lipcowego trendu.

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

SPONSOR NAGRODY GŁÓWNEJ

Jesteśmy polską marką meblową, która już od ponad 20 lat łączy eleganckie i nowoczesne wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Specjalizujemy się w systemach modułowych, które dają nieograniczone możliwości aranżacyjne, a także wygodnych sofach, narożnikach i fotelach w gotowych konfiguracjach oraz dodatkach do salonu. Możliwość wyboru układu mebla, jego funkcji, wykończenia i rodzaju tapicerki sprawia, że zestawy wypoczynkowe Gala Collezione nadadzą każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

ZASADY KONKURSU

Możesz wziąć udział w naszym konkursie przez Facebook lub Instagram. Wystarczy, że podzielisz się z nami zdjęciem Twojego salonu i pokażesz nam jak wygląda udomowiony minimalizm według Ciebie. Najciekawszą pracę nagrodzimy pięknym fotelem Voss wraz z pufą od Gala Collezione. Dzięki jego neutralnemu kolorowi i formie staną się ponadczasowym meblem w Twoim domu! Dodatkowo, trzech autorów wyróżnionych prac konkursowych otrzyma nagrody pocieszenia w postaci albumów Homebook Design vol. 8. Na zgłoszenia czekamy od 19 lipca do 2 sierpnia 2022.

Co oceniamy?

 • Oryginalność.
 • Kompozycję poszczególnych elementów aranżacji.
 • Ogólne wrażenia estetyczne.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

FACEBOOK Dodaj swoje zdjęcie pod postem konkursowym na Facebook TUTAJ. Możesz również krótko opisać dlaczego Twój salon reprezentuje minimalizm udomowiony.

INSTAGRAM Na swoim Instagramie dodaj zdjęcie konkursowe i oznacz je w opisie #wstyluhomebook - tutaj również możesz dodać kilka słów o swoim salonie.

NAGRODY

 • NAGRODA GŁÓWNA

Fotel Voss wraz z pufą w tkaninie Urban 5 od Gala Collezione.

 • 3 NAGRODY DODATKOWE

Albumy Homebook Design vol. 8– najnowsze zestawienie najpiękniejszych wnętrz zaprojektowanych przez polskie pracowanie, współpracujące z naszym serwisem.

TERMINY

 • Rozpoczęcie konkursu, tj. dzień, od którego Uczestnicy mogą dodawać prace konkursowe – 19 lipca 2022.
 • Ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych – 2 sierpnia 2022 do godz. 24.00.
 • Wyniki konkursu – 9 sierpnia 2022. O przyznaniu nagród zadecyduje Jury.
Rozstrzygnięcie KONKURSU "Wnętrze jak z obrazka" - domowa oaza spokoju

Rozstrzygnięcie KONKURSU "Wnętrze jak z obrazka" - domowa oaza spokoju

W lipcowym konkursie zgłoszono ponad 130 zdjęć pięknych tarasów i balkonów. Szczególnie do gustu przypadły wam balkony i tarasy w stylu boho. Pięknie prezentowały się na zdjęciach! Kto nie zdążył zobaczyć realizacji do artykułu.

Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

 • proste triki na wielkie zmiany
 • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
 • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności