Studia czas start! Zobacz biurka do -46% z darmową dostawą 🚚
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

Homebook.pl - o nas

Homebook.pl to serwis wnętrzarski będący wsparciem dla wszystkich, którzy remontują, budują, aranżują i zmieniają swoje domy czy mieszkania. Od lat podpowiadamy i radzimy, co zrobić, by puste wnętrza zamieniły się w prawdziwy dom. Znajdziesz u nas inspiracje i pomysły na wystrój wnętrz, praktyczne poradniki, a także wszystko dla domu – od mebli po artykuły dekoracyjne. Możesz wszystko zaplanować sam lub powierzyć zmianę wnętrza jednemu z wielu specjalistów znajdujących się na naszym serwisie.

Porady, inspiracje i produkty - wszystko dla domu pod jednym adresem

Na Homebook.pl znajdziesz bazę artykułów z poradami jak urządzić salon, kuchnię, sypialnię czy przedpokój. Odkryjesz tu zbiór inspiracji, czyli zdjęć i wizualizacji wnętrz, które pomogą podjąć decyzje i urządzić własne cztery kąty. W końcu odnajdziesz tutaj także szeroką gamę produktów w najlepszych cenach, dopasowanych do Twojego stylu i charakteru pomieszczenia.

Spędź z nami chwilę relaksu

Jeśli urządzanie jest Twoją pasją, to w domowej biblioteczce nie może zabraknąć naszego albumu Homebook Design - jedyne tak inspirujące zestawienie polskich wnętrz. Album możesz kupić w sieci Empik lub na stronie www.homebookdesign.pl

Tworzymy tę historię dla Ciebie

Historia Homebook.pl
 • 2013 r. - narodziny Homebook.pl 23 kwietnia
 • 2014 r. - pierwsze wydanie albumu Homebook Design
 • 2015 r. - stworzenie aplikacji mobilnej Homebook
 • 2016 r. - wprowadzenie porównywarki cen na Homebook
 • 2017 r. - nowy identyfikacja wizualna serwisu i marki
 • 2020 r. - Homebook.pl przestaje być częścią Grupy Domodi
Rebranding Homebook.pl

Możesz na nas liczyć

 • 2,3 mln - średnia liczba unikalnych użytkowników/miesięcznie
 • 13 mln - średnia liczba odsłon/miesięcznie
 • 0,5 mln - liczba wyjątkowych inspiracji wnętrz
 • 7 tys. - liczba artykułów i porad
 • 5 tys. - profili architektów wnętrz do wybrania
 • 1,7 mln - liczba fanów na Facebooku
 • 0,5 mln - liczba obserwatorów na Instagramie

Codziennie inspirujemy miliony Polaków

Hombook.pl to nieco ponad 50 osób, które każdego dnia z pasją i nową energią tworzą miejsce, które da Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące urządzania wnętrz. Chcemy być dla Ciebie inspiracją i rozwiązaniem, abyś mógł cieszyć się swoim domem. Inspiracje, na naszym serwisie tworzą architekci z całej Polski. Artykuły i porady, które oddajemy w Twoje ręce są oparte o wiedzę naszych wewnętrznych ekspertów oraz ekspertów z konkretnych branż.

Małgorzata Zborowska - Online Merchandising Manager

Małgorzata Zborowska - Online Merchandising Manager

Na co dzień zajmuje się przekładaniem trendów wnętrzarskich obowiązujących w danym sezonie na inspiracje skierowane do klientów. Śledzi trendy, zachowania użytkowników, zmiany społeczne oraz sezonowe, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby użytkowników dotyczące urządzania wnętrz. Z branżą projektową związana jest od 10 lat. W projektach najbardziej ceni funkcjonalność oraz odzwierciedlenie osobowości mieszkańca we wnętrzu.

Nikola Spierewka - E-commerce Content Specialist

Nikola Spierewka - E-commerce Content Specialist

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji obserwatorka trendów wnętrzarskich i nowości produktowych na rynku home&garden. Z Homebookiem związana już od niemal 5 lat. Codziennie tworzy dla Was ciekawe artykuły, które działają na wyobraźnię, ułatwiają remont i pomagają w aranżacji wyjątkowych wnętrz. Jej ulubione tematy to te związane z samodzielnym i kreatywnym urządzaniem domowej przestrzeni. Jak sama przyznaje – lubi inspirować i pokazywać, że każdy może mieszkać pięknie.

Karolina Stembalska - Social Media&Video Content Specialist

Karolina Stembalska - Social Media&Video Content Specialist

Z Homebookiem związana od 7 lat. Odpowiada za tworzenie i administrowanie treściami w mediach społecznościowych. Dba o kreatywny i interesujący content, który zwróci uwagę najbardziej wymagających obserwatorów. W firmie zajmuje się produkcją video na każdym etapie jego tworzenia. Przed kamerą czuje się niezwykle swobodnie, o czym możecie się przekonać obserwując nasze socialowe kanały. Jak mówi - "ma to szczęście, że jej praca jest jej prawdziwą pasją". Prywatnie miłośniczka mody, podróży oraz medycyny niekonwencjonalnej.

Serwis internetowy Homebook.pl dostępny pod adresem internetowym www.homebook.pl i prowadzony jest przez spółkę Homebook Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000903084 numer NIP 8943168622, o kapitale zakładowym 508 400,00 zł.