Przygotuj dom na Wielkanoc 🐣 Zobacz stoły do -60%

Sekcja tematyczna

Zadbaj o swoje ubrania – pierz, susz i noś dłużej!

Czy wiesz, że każdego roku do wytworzenia nowych ubrań zużywa się nawet 93 miliardy m³ wody? To nie wszystko – w trakcie produkcji do atmosfery zostanie również wyemitowanych aż 1,2 miliarda ton dwutlenku węgla. Najsmutniejsze jest jednak to, że miliony wyprodukowanych w ten sposób rzeczy skończą na śmietniku, a tylko mniej niż 1% materiałów zostanie poddanych recyklingowi.

electrolux perfect care

Pamiętaj, że to jak traktujesz swoje ubrania, ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Dbaj o swoje rzeczy, piorąc i susząc je w odpowiedni sposób. Pralki i suszarki Electrolux Perfect Care zostały stworzone, by wydłużyć życie odzieży, tym samym ograniczając jej marnotrawstwo – zobacz, jak z ich pomocą zacząć działać już dziś i wspólnie zadbać o przyszłość naszej planety!

Partner sekcji


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności