Czego szukasz?
Zobacz także
H&M Home
H&M Home
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Dzieciństwo pełne kreatywności

Dziecięcy świat pełen jest radości. Urocze pluszaki, ciemne zakamarki pod łóżkiem czy pudełka pełne skarbów stają się kopalnią niezliczonych pomysłów. Śmiech jest najlepszym prezentem jaki możemy podarować naszemu dziecku, dlatego H&M Home wychodzi naprzeciwko dziecięcej kreatywności i zabawie. Jak urządzić dziecięcy pokój? Przepis jest bardzo prosty.

Pudełko do przechowywania

Pudełko do przechowywania

15 zł

Dzieciństwo to czas beztroski. Zadbajmy o naszych najmłodszych, ich zdrowy sen i zabawę wypełniając pokój pięknymi dodatkami. Pojemniki wypełnione zabawkami pomogą uporządkować przestrzeń pokoju naszej pociechy, a pościel w wesołe wzory umili wieczorne zasypianie. W ciągu dnia pokój dziecka możemy wypełnić zabawnymi poduszkami, które pomogą stworzyć atmosferę przytulności, idealną do rysowania czy przeglądania ulubionej książki. Bawełniany chodnik może stać się idealnym polem do jazdy resorakami lub gry w klasy.

Starszym dzieciom przypadną do gustu organizery czy pudełka, w których schowają przybory do pisania czy niepotrzebne szpargały. Pastelowe ramki ozdobią szafki nocne zdjęciami ulubionych idoli, a podpórki na książki wprowadzą ład na biurku ucznia. Pamiętajmy, że wybierając odpowiednie przedmioty do pokoju dziecka, możemy stworzyć wnętrze rozwijające dziecięcą wrażliwość i poczucie estetyki.

Urocze pluszaki, praktyczne dodatki do przechowywania oraz zabawne wzory i meble – zobacz nowości, które zapiszą się w najlepszych dziecięcych wspomnieniach!

Bawełniany chodnik z motywem

Bawełniany chodnik z motywem

130 zł

Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności