Kojący spokój, czyli pomysł na świąteczną sypialnię

Wyobraźcie sobie miejsce pełne ciepła. Rozpalony kominek, zapach choinki i kubek parującej herbaty... Gdy za oknem pada śnieg a mróz przenika przez ubrania większość z nas marzy o przytulnym miejscu. Mimo, że do świąt pozostało jeszcze trochę czasu H&M Home już teraz podpowiada jak urządzić świąteczną sypialnię, doskonałą do zimowego relaksu.

Zimowa aura sprzyja zmianom i porządkom aranżacyjnym. Nie ma lepszej recepty na udaną metamorfozę wnętrza niż nowe dodatki w postaci tekstyliów czy dekoracji. Dodające charakteru piękne przedmioty sprawdzą się nie tylko w salonie, ale i łazience, kuchni czy sypialni. Dobierając odpowiednie ręczniki, koce czy poduszki oraz akcesoria, takie jak pudełka, kosze i pojemniki, możemy urozmaicić otoczenie, nadając indywidualności naszym „czterem kątom”. Szczególnie zimą, gdy częściej przebywamy w domach, warto zadbać o atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi.

poroże na ścianie w sypialni i łóżko z palet

Świąteczna sypialnia według H&M Home

Wśród „must have” świątecznej sypialni znajdują się poduszki, miękkie koce, wysokiej jakości pościel oraz świece i świeczniki. Przytłumione światło oraz dodatki sprawią, że chętniej będziemy przebywać w łóżku planując świąteczne prezenty. Zimowa aranżacja sypialni to również kolor – szlachetne srebro, ponadczasowe złoto, soczysta czerwień, czysta biel wprowadzą do naszego wnętrza kojący spokój.

Zobaczcie piękne dodatki H&M Home!

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Sypialnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Sypialnia
Komentarze

Zobacz więcej produktów