Świąteczne akcenty

Świąteczny nastrój powoli zaczyna wkradać się do naszych domów. Radosne oczekiwanie na czas pełen niespodzianek i ważnych spotkań możemy wypełnić przygotowaniami naszego domu na ten szczególny okres w roku. Nie tylko zapach choinki i pysznych ciast jest zapowiedzią zbliżających się świąt. Odpowiednie dekoracje dodające naszej aranżacji przytulności i elegancji umilą momenty spędzone na domowych obowiązkach i planowaniu świątecznych zakupów.

czerwone świeczki, złota taca, biała poduszka z psem, czerwona zasłona
Czerwień, szarość, złoto i srebro będą nierozłącznym elementem świątecznej aranżacji.

Siła dodatków

Nawet najbardziej wymagające mieszkanie możemy diametralnie zmienić za pomocą dodatków. W tym tkwi siła każdej, doskonałej aranżacji. Dzięki akcesoriom i dekoracjom H&M Home stworzymy harmonijne wnętrze, nie tylko od święta. Powrót do pięknego domu to przecież sama przyjemność i „prezent”, na który możemy sobie pozwolić przez cały rok.

Co jest modne w tym sezonie? Świąteczne „must have” to przedmioty w kolorach eleganckiego złota i srebra oraz ponadczasowej czerwieni i szarości. Połyskujące detale będą mocnym akcentem stonowanych pomieszczeń.

srebrne bieżniki, biały obrus z szarymi piórkami, białe naczynia, szklane kielichy
Srebro i złoto doda eleganckiego charakteru świątecznej jadalni.

Świeczniki i świece są niezbędnym dekorem nastrojowych wnętrz, w których przytulność chcielibyśmy szczególnie podkreślić ciepłem i barwą ognia. Poduszki i koce nie są jedynie dodatkiem salonów i sypialni, ale i zimowych jadalni, urządzonych w wyjątkowy sposób, otwartych na gości oraz domowników. Stoły jadalniane przyozdobimy naturalnymi tkaninami w postaci obrusów czy bieżników oraz wazonami ze świeżymi gałęziami sosny czy świerka. Takie akcenty wprowadzą do naszego domu świąteczny, szczególny nastrój.

Przygotowania do świąt to również inwestycja w gustowne naczynia, w których podamy świąteczne potrawy i kuchenne dodatki potrzebne do ozdoby jadalni. Stół oraz salon stają się najważniejszymi punktami na mapie naszego domu w trakcie spotkań rodzinnych i towarzyskich, dlatego warto dużo wcześniej pomyśleć o ich dekoracji. Wszystko czego potrzebujesz do stworzenia idealnej atmosfery w swoim domu znajdziesz w H&M Home. Kliknij i przenieś się na stronę pełną inspiracji!

H&M Home

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Ozdoby świąteczne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Ozdoby świąteczne
Komentarze

Zobacz więcej produktów