Końcówka wyprzedaży ⏰ Weekend promocji do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także
COMITOR Sp. z o.o.
COMITOR Sp. z o.o.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Kuchnia dyskretnie urządzona

Współczesny design poszukuje rozwiązań praktycznych i doskonałych technologicznie. Nic dziwnego, że obecny rynek, coraz bardziej wymagający i nastawiony na perfekcję, zmienia oblicze wnętrz. Wymiarem nowoczesności jest forma i funkcjonalność przedmiotów, a główną tendencją maksymalizacja wolnej przestrzeni. Jak urządzić kuchnię idącą z duchem czasu?

Nowy wymiar kuchni

Kuchnia jest miejscem, w którym technologia łączy się z nowoczesnym wzornictwem. Dyskretnie zatopione w suficie lub zabudowane w blacie okapy pozostawiają nieograniczoną przestrzeń dla designerskiej wyobraźni. Doskonale odnajdą się w kuchniach, w których liczy się nieskazitelność i harmonia. W małych pomieszczeniach czy otwartych na salon kuchniach najważniejszy bowiem jest minimalizm i uporządkowanie. W efekcie wybierając duże agd do zabudowy jesteśmy w stanie stworzyć czyste w formie i kreatywne wnętrza. Wystarczy zainwestować w dyskretność.

Nienarzucające się, „niewidzialne” elementy wyposażenia kuchni, ukryte w szafkach czy ścianach, to doskonałe pole dla kreacji. Okapy, które zatapiają się w aranżacjach kuchennych i charakteryzujące się brakiem nachalności to odpowiedź projektantów na potrzebę nowoczesnych potrzeb rynku. Doskonałe uzupełnienie piekarników, zmywarek i lodówek do zabudowy oraz wyposażone w wiele funkcjonalności i udogodnień okapy stają się coraz bardziej popularne we wnętrzach.

Comitor, jedyny w Polsce dystrybutor okapów marki Best, oferuje okapy do zabudowy w blacie UPPER i STRIP oraz do zabudowy w suficie CIRRUS i ENIGMA. Produkty Best charakteryzują się niezwykłym designem pasującym do wnętrz nowoczesnych. Wysoka skuteczność zasysania, automatyczna, cicha praca to nie jedyne funkcjonalności okapów marki Best. Zobaczcie sami!


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności