Wybieramy baterie łazienkowe

Łazienka jest takim miejscem, które prędzej czy później przyjdzie nam urządzać lub remontować. Pokój kąpielowy jest wyzwaniem dla każdego projektanta. Jak urządzić wnętrze nie tylko funkcjonalne, ale i doskonałe? Przepis jest niezwykle prosty. Comitor, importer wyposażenia kuchni i łazienek, podpowiada na co zwrócić uwagę przy zmianach aranżacyjnych pokojów kąpielowych i w jakie baterie łazienkowe warto zainwestować.

bateria comitor

Na co zwrócić uwagę przy wyborze baterii łazienkowej?

Nowoczesna, dobrze przemyślana koncepcja projektu łazienki łączy piękny wygląd przedmiotów z funkcjonalnością. Łazienka przecież nie może jedynie elegancko wyglądać, ale również powinna spełniać nasze wysokie wymagania i zaspokajać potrzeby domowników. Bateria łazienkowa, wbrew pozorom, jest najważniejszym składnikiem łazienkowych aranżacji, dlatego musi dobrze się prezentować oraz ułatwiać codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Ważny jest jej kształt, wysokość i właściwości.

Prawda jest taka, że z łatwością dobierzemy do łazienki umywalkę, wannę czy brodzik. Elementy tego typu mogą się różnić jedynie wyglądem zewnętrznym, nie funkcjonalnościami. Inwestycja w armaturę łazienkową to inwestycja w domowy budżet. Oszczędzające energię baterie łazienkowe, z korkiem automatycznym, z klasyczną dźwignią korka lub z naciskowym korkiem typu Push-Open (click-clack), dostosują się do najbardziej wymagających łazienek. Wybór ekonomicznych baterii, w dłuższej perspektywie czasu, pozwoli zaoszczędzić nie tylko energię potrzebną do ogrzania wody, ale i samą wodę, której zużyjemy zauważalnie mniej.

bateria comitor

Ciekawymi rozwiązaniami są też wyciągane rączki w bateriach łazienkowych, stosowane do tej pory jedynie w kuchni, baterie do zimnej wody oraz wyposażone w system Cold Start, który zapobiega niepotrzebnemu pobieraniu ciepłej wody z sieci oraz redukuje zużycie energii koniecznej do jej podgrzania. W Comitor znajdziemy baterie łazienkowe BLANCO, które efekty wieloletniego doświadczenia w zakresie baterii kuchennych przeniosły się do łazienkowej rzeczywistości.

Mała, wielka rzecz

Mimo, że baterie łazienkowe nie są wielkimi elementami łazienki to właśnie od nich powinniśmy zacząć aranżację pokoju kąpielowego. Wybór jest przeogromny, ale jeszcze większe są możliwości jakie niosą ze sobą dobrze wybrane dodatki. Baterie łazienkowe pozwolą nie tylko zaoszczędzić energię czy wodę, ale i ułatwią codzienną pielęgnację. Zobaczcie sami!

Baterie umywalkowe BLANCO

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze
ja potrzebuję baterie ze ściany i do tego małą umywalkę z szafką i nie mogę nigdzie znaleźć bo jak są to tylko z bateria z umywalki ;/
  • Dodano 4 lata temu

Zobacz więcej produktów