Czego szukasz?
Aquaclean Poland Sp. z o.o.
Aquaclean Poland Sp. z o.o.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Meble jak nowe? Zobacz idealne rozwiązanie!

W Aquaclean kochamy dzieci i wszystkie te drobne chwile, w których wyobraźnia naszych pociech nie zna granic. W bezstresowym świecie nie przejmujemy się brudnymi od farb podłogami czy czekoladą wytartą w ferworze dziecięcej zabawy w tkaninę naszej sofy. A jeśli, tak jak my, uwielbiacie zwierzaki i po waszym domu biega swobodnie wasz pupil to również nie musicie się martwić drobiazgami takimi jak czystość mebli wypoczynkowych. We współczesnym świecie mamy rozwiązanie, które przedłuży życie waszych tapicerowanych mebli.

W Aquaclean pomyśleliśmy o sytuacjach, które po prostu się zdarzają. Brudne psie łapy, rozlana kawa, wszędobylski kurz...Wszyscy dbamy o nasze wnętrza, zaczynając od pięknego ich urządzenia, a skończywszy na codziennych porządkach. Wiadomo, nie zawsze da się wszystko przewidzieć i właśnie, dlatego powstał pomysł na tkaniny, które wyczyścimy za pomocą samej wody. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Technologia Aquaclean - inwestycja w dobre samopoczucie

Pamiętacie moment, w którym wybieraliście meble do waszego salonu? Marzyliście o idealnej przestrzeni sprzyjającej relaksowi. Inwestycja w innowacyjną Technologię Aquaclean® sprawi, że tapicerka sofy będzie zawsze wyglądała jak nowa. To doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy długo cieszyć się doskonałym wyglądem naszego mebla i salonu. Bez stresu, że coś się wydarzy.

Jeśli myślicie, że czyszczenie tapicerki jest skomplikowane to się bardzo mylicie. Wystarczy ściereczka, woda lub odkurzacz. Tkaniny Aquaclean® poddane są procesom, które ułatwiają usuwanie plam domowego pochodzenia.

Paleta niezwykłych właściwości

Technologia naszych tkanin Aquaclean® jest niezwykła. Nie tylko pod względem właściwości, ale i palety barw i wzorów, które dopasujemy do każdego stylu aranżacyjnego. Od klasycznych szarości po czerwienie i niebieskości. W kwiaty i paski. Wybór jest naprawdę szeroki! Ponadto technologia Aquaclean® posiada certyfikat Made in Green®, znak, który gwarantuje brak szkodliwych substancji w wyrobach włókienniczych i poświadcza, że proces produkcji jest przyjazny dla środowiska.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności