Tej sofy łatwo się nie pozbędziesz. Zobacz doskonałe rozwiązanie Aquaclean®!

Jeśli przyjrzycie się licznym stronom internetowym o tematyce wnętrzarskiej i przeglądniecie katalogi z pięknymi domami na pewno zamarzycie o urządzenia kreatywnej, pełnej pasji przestrzeni. Oczarowani estetyką, uporządkowaniem, dopracowaniem każdego detalu zaczniecie podróż do świata mebli i dodatków, które na długie lata zagoszczą w waszych wnętrzach.

Tak to już bywa podczas urządzania mieszkania, że wszystko sprowadza się do doskonałości. A gdy zakupimy nasz wyśniony stół, odbierzemy zamówione krzesła, dopasujemy stolik do szafki, wybierzemy kafelki zaczniemy prawdziwe życie w pięknym otoczeniu, o które musimy codziennie dbać. Łatwo wypielęgnujemy cyklinowane podłogi i umyjemy drewniane komody, ale co z naszą sofą, która brudzi się najbardziej? Szczególnie gdy po domu biegają małe dzieci lub niesforne pupile? Znamy jedno rozwiązanie, które na zawsze rozwiąże problem brudnej tapicerki. Tkaniny Aquaclean® przedłużą życie meblom wypoczynkowym i wprowadzą pożądaną we wnętrzach estetykę oraz czystość.

Tkaniny meblowe Aquaclean® do zadań specjalnych
malinowa sofa, biały dywan z długim włosiem, biała poduszka w czerwone kropki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Idealny mebel

Urządzanie salonu jest niebywałe proste. Bazą jest zawsze wygodna i komfortowa sofa. Chcielibyśmy aby służyła nam latami, dlatego wydajemy na nią wiele pieniędzy w nadziei, że inwestycja się opłaci. Szukając mebla doskonałego warto przyjrzeć się nie tyle jego designowi co materiałom z jakich jest wykonany. O jakości i wytrzymałości narożnika czy fotela w większej mierze bowiem świadczy budulec z jakiego jest wykonany mebel.

Współczesna rzeczywistość oferuje nam wiele możliwości w każdej dziedzinie, również wnętrzarskiej. Z uwielbienia do czystości i estetyki powstało rozwiązanie Aquaclean®, które jest unikatowe i bardzo praktyczne. Podobnie jak dbamy o szafki i ścieramy z nich kurz, również tapicerka mebli wypoczynkowych może być łatwa w utrzymaniu czystości. Przecież materiały również ulegają codziennym zabrudzeniom. Tkaniny Aquaclean® to innowacja na rynku. Dzięki swoim szczególnym właściwościom z łatwością usuniemy z nich plamy domowego pochodzenia za pomocą ściereczki, wody lub odkurzacza. A jeśli marzymy o pięknej aranżacji, wcale nie musimy się ograniczać, bo do wyboru mamy szeroką gamę wzorów i kolorów.

Aquaclean – tapicerka, którą wyczyścisz wodą!
www.aquaclean.com

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Salon
Zobacz więcej artykułów w kategorii Salon
Komentarze