Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Aquaclean Poland Sp. z o.o.
Aquaclean Poland Sp. z o.o.
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Usuń plamę samą wodą! Molekularna innowacja tkanin Aquaclean

Istnieje wiele wysokojakościowych tkanin tapicerskich - żakardy, welury, szenile, plusze, mikrofazy, eko-skóry. Każda z nich ma zapewniać kompletowi wypoczynkowemu stylową oprawę, a domownikom, komfort użytkowania. Trudno jednak nie myśleć o tym, że na naszą wymarzoną kanapę zewsząd czyhają bezwzględne plamy. A to znacznie utrudnia błogie odprężenie, prawda?

W Aquaclean nie ma miejsca ani na niepokój, ani na zabrudzenia! Wychodzimy z założenia, że meble są po to, aby w pełni korzystać z ich dobrodziejstw. Salon powinien zawsze tętnić życiem i gwarem, a nie przypominać muzealną salę. W duchu tej idei tworzymy nowatorskie tkaniny, które pozwalają na usuwanie nawet najtrudniejszych plam za pomocą samej wody. Jeśli trudno Ci w to uwierzyć, czas na krótki test!

Dla dorosłych i dla dzieci

Wieczorny relaks w towarzystwie dobrej książki i lampki czerwonego wina, może mieć kres w momencie, kiedy na tapicerkę kanapy spadnie kilka kropel wytrawnego trunku. Może, ale wcale nie musi! Innowacyjna warstwa molekularna pokrywająca tkaninę Aquaclean sprawia, że do wnętrza materiału nie przenikają zanieczyszczenia. Wystarczy trochę wody, czysta ściereczka i kilka delikatnych ruchów, aby pozbyć się plamy.

Dzieci również mogą pozwolić sobie na znacznie większą swobodę. Plamy po czekoladzie, pizzy, ketchupie, lodach, maśle, a nawet kredkach świecowych znikają niczym kamfora. Dzięki Aquaclean życie domowe może toczyć się beztrosko, a Wy będziecie po prostu cieszyć się swoim towarzystwem.

Trudne plamy to żaden problem!

Długo testowaliśmy nawet najbardziej uciążliwe plamy z błota, tuszu długopisów, balsamu do ciała, oliwy czy kawy. Zanieczyszczenia naprawdę nie mają szans. Jeśli włókna materiału są ekstremalnie brudne, można pokusić się o dodanie do wody niewielkiej ilości neutralnego mydła. Wówczas sukces gwarantowany.

A jeśli nie zauważysz plamy od razu i odkryjesz ją dopiero po jakimś czasie? Z tym również nie będzie problemu. Wystarczy usunąć zaschnięte resztki zabrudzenia i pokryć plamę bezpośrednio wodą lub za pomocą wilgotnej ściereczki. Po kilku sekundach plamę można zacząć delikatnie ścierać.

Poduszki wyższej generacji

Nasza molekularna technologia zawojowała nie tylko wysokiej klasy tkaniny obiciowe, ale również materiał okalający poduszki. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że ciecze ściekają po powierzchni włókien, nie wnikając wgłąb. „Brudoodporne” poduszki to zatem doskonałe uzupełnienie dla mebli wykończonych tkaninami Aquaclean.

Piękny, stylowy, wygodny – taki powinien być każdy salon. Nie ma tu miejsca na stres i zamartwianie się o plamy. Pozwól sobie na wyższy poziom komfortu, zadbaj o spokój ducha i zapomnij o zabrudzonych tkaninach raz na zawsze.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności