Weekendowe okazje! Stoliki do -60% ☕
Czego szukasz?
Barlinek
Barlinek
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Wybieramy dla Ciebie najlepszą podłogę! Posłuchaj rad od projektantów!

Czy zauważyliście, że pod coraz większą liczbą produktów na rynku wnętrzarskim podpisują się projektanci? Zarówno znane nazwiska, jak i młodzi i bardzo zdolni, aspirujący do tego, aby znanymi nazwiskami stać się wkrótce. I właśnie 4 przedstawicielki tej drugiej grupy zaangażowały się w tworzenie najnowszej kolekcji podłóg Barlinka. Poznajcie nowe „Tastes of life” i przekonacie się, dlaczego podłoga od projektanta to wybór, z którego będziecie cieszyć się latami.

Agata Smok, Joanna Ochota, Anna Łoskiewicz-Zakrzewska oraz Maja Sobura. To cztery projektantki, które Barlinek zaprosił do współpracy przy tworzeniu kolekcji „Tastes of life”. Co wniosły do kolekcji?

Powód pierwszy - tożsamość produktu

Urządzając wnętrza chcemy być oryginalni. Szukamy produktów, które są „jakieś” – zarówno poprzez swoje walory praktyczne, jak i wizualne. Ale coraz większe znaczenie ma również sfera emocjonalna. Historia zamknięta w produkcie. Człowiek, który za nim stoi. To dzięki nim produkt zyskuje tożsamość. „Tastes of life” to tak naprawdę 4 różne tożsamości, 4 spojrzenia na design ich projektantek. Ta różnorodność ukryta w 21 wzorach podłóg sprawia, że kolekcja odpowiada tak wielu gustom.

Powód drugi - wiedza o potrzebach klientów

Projektant na co dzień pracuje z klientami. Jest takim trochę „psychologiem od wnętrz” – słucha o problemach, potrzebach, doświadczeniach i marzeniach aranżacyjnych. Projektantki „Tastes of life” zaangażowały się nie tylko w dobór kolorystyki czy sposób wykończenia desek, ale również sprawdziły podłogi pod względem praktycznym. Bacznej kontroli poddana została odporność produktu na najczęstsze bolączki: rozsuwanie, skrzypienie czy szpary. Jednak tutaj producent stanął na wysokości zadania – konstrukcja krzyżowa deski barlineckiej jest całkowicie odporna na negatywne skutki zmian temperatury czy wilgotności.

I wreszcie powód trzeci - nowatorskie podejście

Projektant bacznie śledzi trendy rynkowe. Dzięki temu wie, co będzie modne w przyszłości oraz jakie nowatorskie rozwiązania dotrą do nas wkrótce. Rozmowy z projektantkami zainspirowały Barlinka do wdrożenia unikalnej technologii podwójnego barwienia deski barlineckiej. Naturalna struktura drewna wydobyta została w procesie szczotkowania. Następnie zaakcentowano ją lekką, białą szpachlą, by na koniec pokryć całość deski wyselekcjonowaną gamą kolorystyczną bejc. W ten sposób uzyskano podłogi o wyjątkowej estetyce.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności