Stwórz królewskie wnętrze!

Od wieków w architekturze znany jest kamień. Lśniące marmurowe i granitowe podłogi dekorowały pałacowe przestrzenie czy bogate wille. Dawniej naturalny kamień był niezwykle pożądanym materiałem wykończeniowym. W dzisiejszych czasach nie trudno znaleźć kamienne dekory we wnętrzach. Hotele, wnętrza publiczne, biura, a nawet mieszkania i domy prywatne mogą pochwalić się pięknymi posadzkami czy łazienkami wyłożonymi w całości gładką powierzchnią kamiennych płytek. Kamień zachwyca ponadczasową elegancją i wyjątkową trwałością, dlatego architekci sięgają po niego coraz częściej.

rrgranity.pl

W RR Granity znajdziemy kolekcje kamieni naturalnych, które pozwolą tworzyć wnętrza poruszające wyobraźnię. Dzięki nim przeniesiesz magię królewskich pokoi do współczesnych projektów. W pięknym salonie czy klasycznej kuchni, urządzonej na wzór dawnej architektury wnętrz, poczujesz się wyjątkowo i po królewsku.

kamienne płytki w łazience, granitowe płytki łazienkowe, łazienka w kolorach ziemi

Odkryj piękno kamienia!

Marmurowe schody, piękne, trawertynowe parapety czy granitowe blaty kuchenne. Każdy może zostać architektem we własnym domu. Szczególnie, że sam najlepiej wiesz czego pragniesz i jakie efekty we wnętrzu chcesz osiągnąć.

Jeśli marzysz o nowoczesnym lub klasycznym stylu do wykończenia pokoi nie znajdziesz wspanialszego materiału niż kamień naturalny. Stosowany od tysięcy lat znakomicie odnajduje się we wszystkich pomieszczeniach. Ponadczasowa elegancja oraz prostota formy sprawiają, że nie poddaje się krótkotrwałym trendom. Płytki kamiennie stanowią doskonałą alternatywę dla współczesnych płytek ceramicznych czy drewnianych podłóg i przewyższają je pod względem funkcjonalności oraz wytrzymałości. Dodatkowo nadają wnętrzom niepowtarzalnego uroku.

Kamień naturalny posiada niezwykłą siłę aranżacyjną. Estetyczne walory płytek granitowych, marmurowych czy trawertynowych pozwalają tworzyć wnętrza będące przysłowiową „ucztą dla zmysłów”. Prawdziwe, szlachetne i pełne klasy. Docenione na rynku wnętrzarskim za wyjątkowe właściwości i wygląd rodem z królewskich pałaców ozdabiają łazienki, kuchnie czy salony oraz przenoszą się na eleganckie tarasy. Uosabiając naturalne piękno idealnie wkomponowują się zarówno w wymyślne, jak i proste projekty.

naturalny kamień na podłodze w domu, kominek obudowany kamieniem, grafitowa kanapa

Poznaj moc koloru

Wszyscy pragniemy wprowadzić poczucie przestrzeni i przytulności do wnętrza. Kolor ma zatem znaczenie. Feeria odcieni kamienia naturalnego pozwala dopasować dekor do dowolnych kreacji. Chcąc rozświetlić pomieszczenie warto wybrać jasne barwy. Radosną, domową atmosferę osiągniemy przede wszystkim za pomocą delikatnych beżów i ciepłych odcieni żółci lub brązów.

Czerń zawsze się sprawdza, szczególnie w połączeniu z innymi odcieniami kamienia. Jeżeli myślisz o elegancji to właśnie zdecydowane barwy dobrze się sprawdzą. Szczególnie, że jasne marmury czy granity możemy łączyć z ciemnymi. Czarna obudowa kominka będzie idealnie współgrała z jasnymi podłogami i ścianami. Wybór stylizacji należy jedynie do ciebie.

Szeroki wybór kamiennych płyt z oferty RR Granity zapewnia dobór kolorystyki, doskonale harmonizującej ze stylistyką domu. Odcienie nawiązujące do naturalnych barw Ziemi tworzą przestrzeń przyjazną człowiekowi i nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter, wydobywając ukrytą w nich magię.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Dekoracja ścian
Zobacz więcej artykułów w kategorii Dekoracja ścian
Komentarze

Zobacz więcej produktów