Specjalna promocja na produkty Elfa Classic w kolorze Platinum w miesiącu sierpniu!

Elfa stworzyła elastyczny system do przechowywania by ułatwić utrzymanie porządku. Elfa Platinum: System wieszany, System Koszy i półek, idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Jeden produkt można wykorzystać w różnych pomieszczeniach - garderobie, łazience, kuchni, pokoju dziecka, sypialni, przedpokoju oraz biurze.

Projekt i montaż systemu jest darmowy! Jednocześnie jest tak prosty - że wszystko możesz zrobić sam. Kup wybrane elementy i zorganizuj uporządkowaną przestrzeń. W sierpniu Elfa zaprasza na specjalną promocję produktów Classic w kolorze Platinum. Rozszerz istniejący już system Elfa lub zbuduj go od nowa. Zobacz jakie to proste!

Zobacz film instruktażowy jak prosty jest montaż systemu elfa classic!

sypialnia w pastelowych kolorach
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WIELKA PROMOCJA Elfa Classic Platinum tylko w sierpniu - wysokie rabaty cenowe!

O szczegóły promocji na produkty Elfa Classic w kolorze Platinum w miesiącu sierpniu dopytaj wybranych dystrybutorów lub skontaktuj się z naszym biurem handlowym Tel: 42 611 64 01, biuro@elfa.com.

Elfa Classic Platinum to stylowy i funkcjonalny system objęty 10-letnia gwarancją, która pozwoli cieszyć się nim przez wiele lat w sierpniu -10-20% taniej! Praktyczne, wykonane z odpornej na wilgoć stali produkty są prawdziwą inwestycją dla Twojego domu. Zapraszamy!

garderoba w stylu glamour, garderoba w klasycznym stylu
systemy przechowywania

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Inne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Inne
Komentarze

Zobacz więcej produktów