Czego szukasz?
Zobacz także
Elfa
Elfa
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Sposoby na przechowywanie w funkcjonalnej łazience

Wciąż szukamy miejsca do przechowywania w naszym domu. Rzeczy przybywa nam z roku na rok, a nam trudno rozstać się z pamiątkami i potrzebnymi akcesoriami. Szczególnie w małych mieszkankach i niewielkich kawalerkach szukamy sposobów na sprytne wykorzystanie przestrzeni. W tym tekście podpowiemy jak możemy zaoszczędzić centymetry w naszej łazience i jak schować to czego nie chcemy pokazywać. Z Elfa to bardzo proste zadanie!

Każda łazienka jest wymagająca. Często musimy pomieścić w niej bardzo wiele przedmiotów potrzebnych do codziennych pielęgnacji. Na niewielkiej przestrzeni powinniśmy zmieścić pralkę, suszarkę, wieszaki na ręczniki i półki na kosmetyki. Chcemy mieć wszystko w zasięgu ręki i wygodnie ulokowane. Inteligentne systemy Elfa pomogą nam zorganizować każdą przestrzeń, a w miarę potrzeb modyfikować system zgodnie z własnymi potrzebami.

Mała łazienka – duże możliwości

W Elfa możesz wykorzystywać ściany, drzwi i podłogę do organizacji przestrzeni do przechowywania. W systemach ścienno-drzwiowych pomieścisz wszelkie drobiazgi. Drzwi lub mała część ściany może być wszystkim, czego potrzebujesz do aranżacji funkcjonalnej łazienki.

Jeśli możesz pozwolić sobie na więcej, a chcesz zachować wyjątkową schludność i minimalizm, możesz skorzystać z systemów ściennych, które zasuniesz estetycznymi drzwiami przesuwanymi. Dzięki temu rozwiązaniu ukryjesz przed gośćmi to czego nie chcesz pokazywać. A gdy dopasujesz kolor frontu do barw innych ścian łazienki sprawisz, że szafa pięknie wkomponuje się w resztę stylizacji łazienkowej.

Łazienka to przestrzeń, w której trzymamy bardzo wiele różnych przedmiotów. System ścienny Elfa Classic idealnie sprawdza się do takich zadań. Jeśli uwielbiasz domowe spa i relaksujesz się w łazience to właśnie białe, delikatne półki dodadzą aranżacji estetycznego wymiaru pozwalającego na pełny relaks.

Systemy Elfa pozwalają również na stworzenie własnej toaletki. To rozwiązanie dedykowane jest pasjonatkom malowania i dbania o urodę.

A na koniec? Jeśli masz odpowiednią ilość miejsca na aranżacyjne szaleństwo pozwól sobie na stworzenie miejsca idealnego. Pomieszczenie gospodarcze możemy z równą pasją rozplanować co niewielką łazienkę. Całe systemy bogate w kosze do sortowania prania, koszyki na ręczniki i kosmetyki, wieszaki, półeczki, pomogą w ogarnięciu domowego chaosu.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności