Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Jak szybko zrobić stolik z metalowego kosza?

Jednym z głównych elementów wystroju salonu jest stolik kawowy. Dzięki niemu możemy nadać naszemu salonowi charakteru i niepowtarzalnego wyglądu : ) Poranek bez filiżanki kawy? Są osoby, które nawet nie dopuszczają do siebie takiej myśli. A jeśli poranna kawa to tylko przy wygodnym stoliku kawowym i dobrej gazecie. Nie bez powodu się mówi, że diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli szukacie pomysłu na niepowtarzalny stolik zapraszamy do poniższego tekstu.

Potrzebujemy:

• Białego metalowego kosza

• Drewnianej deski w kształcie koła (należy pamiętać, aby jego średnica była większa od średnicy kosza)

• Malarskiego wałka z gąbki

• Kleju

• Żółtego sprayu

• Białej farby akrylowej

Zaczynamy:

I. Pierwszym korkiem jest pomalowanie białą farbą drewnianego koła. Nałóż na niego farbę za pomocą wałka, a następnie pozostaw do wyschnięcia.

II. Gdy Twoje drewniane koło jest już pomalowane, zabierz się za kosz. Obróć go spodem do góry i następnie za pomocą sprayu nanieś żółtą farbę. Pozostaw do wyschnięcia.

III. Kolejnym krokiem jest przyklejenie drewnianej deski do metalowego kosza. Obróć kosz spodem do góry. Nanieś na niego klej na jak największej powierzchni spodu. Następnie naklej na środku metalowego kosza drewnianą deskę. Postaraj się jednak zrobić to bardzo dokładnie. Postępuj zgodnie ze wskazówkami producenta kleju. Pomalowany kosz pozostaw do wyschnięcia.

IV. Gdy wszystko wyschło Twój stolik jest już gotowy ! Możesz używać go jako stolika kawowego, albo ozdobnego, na którym będziesz stawiać wazon z kwiatami ; ) Spodobał Ci się pomysł? Podziel się tym z nami w komentarzach ; ) !


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności