🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
Fabryka Mebli GALA COLLEZIONE
Fabryka Mebli GALA COLLEZIONE
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

System modułowy Domo czyli mebel idealnie pasujący do Twoich potrzeb

Jeśli masz salon w niestandardowym kształcie i trudno jest Ci znaleźć mebel w gotowej konfiguracji, który pasowałby rozmiarami do Twojego pokoju lub jeśli poszukujesz dużego, rodzinnego mebla, na którym z powodzeniem wypoczniesz razem z Twoimi najbliższymi – doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie system modułowy Domo, marki Gala Collezione. W ramach systemu modułowego Domo masz do dyspozycji 12 różnych elementów, które możesz zestawić ze sobą, otrzymując w rezultacie mebel dokładnie taki, jakiego potrzebujesz, a zatem na przykład:

• niewielką, prostą i elegancką sofę,

• stylowy narożnik, który można rozłożyć do spania,

• duży układ narożny w kształcie litery U, który możesz wzbogacić o wiele różnych dodatkowych elementów.

Zabaw się więc w projektanta mebli i uruchom wyobraźnię, by skonfigurować mebel dostosowany do Twojego trybu życia oraz oczekiwań Twoich i Twojej rodziny.

Najważniejszą zaletą mebli konfigurowanych z elementów systemu modułowego Domo jest funkcjonalność, piękny design, wysoka jakość i niezwykły komfort. Domo to bardzo udane połączenie wygody, elegancji oraz walorów użytkowych. To mebel efektowny wizualnie i bardzo funkcjonalny, na którym możesz efektywnie wypoczywać. Jego design oraz funkcje spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w zakresie estetyki wykonania, elegancji i formy.

W zależności od Twoich potrzeb, stylu życia oraz docelowego sposobu użytkowania, możesz wybrać takie moduły, które zapewnią maksymalną wygodę. Wśród nich może być:

• wygodna do rozkładania funkcja spania, dzięki którym zyskasz dodatkową powierzchnię do przenocowania niespodziewanych gości,

• barek z wysuwaną szufladą i drewnianym blatem, który może służyć jako podręczny stolik,

• pojemnik na pościel, koce i poduszki,

• fotel z funkcją relaksu czyli systemem elektrycznego rozkładania oparcia, siedziska i podnóżka.

Prócz tego Domo jest standardowo wyposażone w ruchome zagłówki stanowiące integralną część oparcia. Taki rodzaj zagłówków sprawia, że mebel wygląda bardzo wytwornie i elegancko. Zagłówki możesz ustawić w dowolnym położeniu, dostosowując dzięki temu wysokość oparcia do swojego wzrostu. Takie rozwiązanie to gwarancja wygodnego wsparcia dla głowy i odciążenia karku. Poza tym mebel posiada szerokie podłokietniki, które zapewniają stabilne wsparcie dla rąk, a jednocześnie mogą pełnić funkcję podgłówka podczas wypoczynku w pozycji leżącej.

Sposób rozkładania funkcji spania w skórzanym narożniku Domo w kształcie litery U

Sposób rozkładania funkcji spania w mniejszym narożniku Domo

Sposób rozkładania funkcji relaksu i otwierania pojemnika na pościel w skórzanym narożniku Domo

Narożnik lub sofę Domo możesz zamówić w tapicerce ze skóry naturalnej lub tkaninowej. Kolor oraz rodzaj pokrycia wybierzesz ze wzornika dostępnego w salonach meblowych. Skóra naturalna nada meblowi szlachetności, elegancji i klasycznego wyglądu, natomiast tapicerka tkaninowa – zmieni jego charakter na bardziej designerski.

Ostateczne wymiary Domo zależą od rodzaju oraz liczby modułów, które wybierzesz podczas konfiguracji swojego mebla.

Wysokość mebla: 81 cm (z położonymi zagłówkami), 105 cm (z podniesionymi zagłówkami)

Wysokość siedziska: 47 cm


Inne artykuły w tej kategorii


 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności