Jak sprytnie przechowywać w kuchni? Poradnik

Przechowywanie w domu jest sztuką. Szczególnie, gdy masz niewiele miejsca lub trudne do zaaranżowania przestrzenie – takie jak skosy czy wnęki. W kuchni jest to o tyle istotne, że pozwala zachować wyjątkową funkcjonalność i estetykę wnętrza. Pamiętaj, że zachowanie porządku jest w domu priorytetem!

Mała kuchnia nie jest wyzwaniem. Rozejrzyj się dookoła i zobacz jak wiele masz miejsca do dyspozycji. Ściany, drzwi czy wnęki posiadają ogromny aranżacyjny potencjał. Wystarczy skorzystać z inteligentnych rozwiązań ściennych Elfa, które możesz samodzielnie zaprojektować. Systemy do przechowywania nie tylko wyeksponują wszystko co najpiękniejsze w kuchni, ale odpowiednio zaprojektowane pozwolą sprytnie pochować sprzęty czy potrzebne akcesoria. W dużej kuchni możesz stworzyć prawdziwą spiżarnię rodem ze starych powieści. Powrót do aranżowania zaciemnionych skrytek święci trumfy w kuchennych stylizacjach. Z pomocą Elfa możesz wykreować miejsce do przechowywania o jakim tylko marzysz!

szafa z przesuwanymi drzwiami w kuchni
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak stworzyć miejsce do przechowywania w kuchni?

W kuchni szczególnie zadbaj o porządek. Stwórz przestrzeń i nadaj swojej kuchni indywidualnego charakteru montując w niej otwarte półki. Idealnie będą się na nich prezentować kolekcje najlepszej porcelany, doniczki ze świeżymi ziołami, bądź gustowne pojemniki z przyprawami. Jeżeli dodatkowo wyposażysz system ścienny w haczyki będziesz mógł trzymać pod ręką potrzebne do gotowania akcesoria. Całą resztę narzędzi z łatwością schowasz za eleganckimi przesuwanymi drzwiami. W kuchni prócz ścian do dyspozycji masz także drzwi. Wiszące na szynach kosze pozwolą uporządkować drobiazgi – takie jak przyprawniki czy pudełka z herbatami.

W aktualnych trendach do łask wracają, wcześniej wspomniane, spiżarnie. Szalenie modny staje się zdrowy styl życia, który wymaga odrobiny kreatywności. Zdrowe przekąski, ekologiczna żywność, domowe przetwory potrzebują zaciemnionego miejsca. Za pomocą koszy, półek i przesuwanym drzwiom stworzysz idealny schowek na wszystkie kuchenne skarby. Spiżarnia w estetycznym i nowoczesnym wydaniu oczaruje wyjątkową funkcjonalnością.

Zrób to po swojemu!

Ogromnym atutem inteligentnych systemów do przechowywania Elfa jest swoboda konstruowania. Możesz dowolnie konfigurować i zmieniać położenie półek oraz koszy, w zależności od aktualnych potrzeb czy warunków. W razie konieczności dokupisz potrzebny moduł lub element i poszerzysz system w każdym momencie użytkowania.

Idealnie sprawdzają się w kuchniach, sypialniach, łazienkach, przedpokojach, salonach, pokojach dziecięcych, biurach, garażach - w każdym pomieszczeniu znajdziesz zastosowanie dla rozwiązań Elfa. Pozwalają stworzyć funkcjonalne garderoby, sprytne szafy i półki. Pamiętaj, że w uporządkowanym świecie żyje się lepiej i wygodniej!

>> Zobacz sprytne rozwiązania ELFA <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Kuchnia
Zobacz więcej artykułów w kategorii Kuchnia
Komentarze

Zobacz więcej produktów