Czego szukasz?
Zobacz także
Elfa
Elfa
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Uruchom kreatywność w pokoju dziecka

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nowe wzywania. Doskonale urządzony pokój dziecka to raj dla rozwijania jego kreatywności i poszerzania szkolnej wiedzy. Aby stworzyć pokój pełen sprytnych skrytek skorzystaj z inteligentnych systemów do przechowywania Elfa. Pokój będzie rósł razem z Twoją pociechą!

„Przechowywanie w pokoju dziecięcym zmienia się nieustannie. Super elastyczny system przechowywania jest najlepszym rozwiązaniem. Kiedy można zmieniać położenie haczyków i półek wraz ze wzrostem dziecka, łatwiej jest dostosować się do jego zmieniających się potrzeb.” podkreślają eksperci Elfa. Dzieci mają naprawdę dużo rzeczy i ciągle się zmieniają – rosną, znajdują nowe zainteresowania. Pokój musi to odzwierciedlać. System, który może być dowolnie konfigurowany, a do tego nadaje się dla każdej grupy wiekowej, idealnie sprawdzi się w dziecięcym królestwie.

Jak urządzić pokój dziecka?

W urządzaniu pokoju dziecka pamiętaj jednej o zasadzie – każda rzecz powinna mieć swoje miejsce. Unikniesz tym samym bałaganu towarzyszącego dziecięcym zabawom. W inteligentnym systemie Elfa wspaniałe jest to, że pokój dziecka możesz totalnie spersonalizować – dostosować do wieku, potrzeb pociechy oraz wielkości wnętrza czy jego specyfiki. Trudne skosy, mała przestrzeń czy wydzielenie dwóch sfer dla rodzeństwa to nie problem, a okazja do rodzicielskiej kreatywności.

Co wybrać wśród wielu rozwiązań Elfa? W pokoju dziecka sprawdzą się systemy wolnostojące, ścienne czy drzwiowe. Zabawki możesz przechowywać w koszach mesh, które są tak gęste, że nie wypadną z nich rzeczy, a jednocześnie tak przejrzyste, że zobaczysz co jest w środku. Dzięki koszom w różnych rozmiarach swoje miejsce znajdą kredki, klocki czy pluszaki. Pamiętaj, żeby kosze znajdowały się na wysokości dziecka aby w każdej chwili mogło sięgnąć po ulubioną zabawkę i łatwo po sobie posprzątało. Młodszym i starszym pociechom do gustu przypadnie Elfa Decor – przepiękny system utrzymany w jasnych kolorach ozdobi ściany czy garderobę małej księżniczki. Do pokoju chłopca i dziewczynki polecamy również Elfa Classic i Utility Home. Prócz ubrań uporządkują książki i dziecięce skarby. Wraz ze wzrostem pociechy każdy z tych systemów możemy ulepszać – dodawać elementy i zmieniać wysokości półek, koszy czy wieszaków. System Elfa umożliwia także stworzenie miejsca doskonałego do nauki. Za pomocą list ściennych i szerokiej płyty stworzymy idealną przestrzeń na książki, laptop i pomoce dydaktyczne. Wysokość biurka zawsze będzie dostosowana do wzrostu Twojego dziecka. Wystarczy przełożyć blat oraz półki do góry. Jak stworzyć dziecięcą garderobę? W ten sam sposób! Możesz wyposażyć szafę stworzoną na wymiar w przesuwane drzwi, które uchronią ubrania przed wzorkiem gości i wszędobylskim kurzem.

Miejsce na dziecięce marzenia

Kim chce zostać Twoje dziecko? Strażakiem, artystą, kosmonautą albo księżniczką? Dzieci marzą o różnych rzeczach - dalekich podróżach, fantastycznych przygodach i balowych sukienkach. Z czasem marzenia się zmieniają i ewoluują. Starszaki proszą o nowe rolki, piłki do gry w nogę czy specjalistyczne farby do malowania. System Elfa dopasuje się do wszystkich dziecięcych pomysłów. Pamiętaj, że możesz stworzyć własny. indywidualny zestaw i z czasem rozbudowywać go o dodatkowe elementy.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności