Czego szukasz?
Zobacz także
Elfa
Elfa
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Jak sprytnie przechowywać w łazience? Poradnik

Sprytne przechowywanie w łazience to nie lada sztuka. Szczególnie w niestandardowych przestrzeniach. Jak lepiej zorganizować przestrzeń? Elfa podpowiada co jest teraz modne w łazienkowej organizacji i udowadnia, że wszędzie znajdziemy miejsce do trzymania naszych rzeczy.

Sukcesem eleganckich i estetycznych wnętrz jest przechowywanie. I nie ważne czy posiadasz trudne skosy, małe przestrzenie czy wnęki. Wszędzie możesz stworzyć idealną przestrzeń z półkami czy koszami dla swoich rzeczy. W tych bardziej problematycznych miejscach musisz być wręcz mistrzem organizacji. W łazience na poddaszu czy w pokoju kąpielowym w bloku doskonale sprawdzą się inteligentne systemy do przechowywania Elfa. Dzięki budowie z nierdzewnej stali odpornej na wilgoć, drzwiom docinanym na wymiar oraz ich uniwersalności zastosujesz je także w innych miejscach swojego domu. Ogromnym atutem systemów jest możliwość ich indywidualnego zaprojektowania – dostosowanego do specyfiki pokoju. Poza tym tylko Ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz.

Jakie są triki na przechowywanie w łazience?

Oto garść sprytnych rozwiązań. Przydatnych nie tylko do małych łazienek. Rozejrzyj się dookoła i zobacz jak wiele możliwości aranżacyjnych posiadasz. Drzwi, ściany, wnęki są świetnymi miejscami do organizacji. Na ścianach z łatwością zawiesisz półki na chemię gospodarczą, na drzwiach pojemne kosze na drobiazgi i kosmetyki, a na podłodze ustawisz pojemne systemy wolnostojące. System wieszany Elfa występuje w dwóch kolorach: bieli i platynie. Ponadto nie wymaga żadnego wiercenia poza przykręceniem jednej szyny poziomej BL, na której zawieszany jest cały system. Kosze i półki Elfa są perforowane i przepuszczają powietrze, dzięki czemu wszystko oddycha i szybciej schnie, np. ręczniki czy mokre butelki. System freestaning i kosze basic pozwalają na elastyczność ustawiania i nie są przytwierdzane do ściany. A to nie koniec możliwości inteligentnych systemów Elfa.

W dużych łazienkach możesz pokusić się o przesuwne drzwi, za którymi schowasz potrzebne w łazience akcesoria. Dobierz do tego wygodny system i voilà! Pamiętaj, że dzięki różnym kolorom frontów drzwi możesz dodać stylizacji wnętrza odpowiedniej oprawy. W ofercie Elfa znajdziesz ponad 60 rodzajów drzwi docinanych na wymiar, które idealnie wkomponują się w dowolne wnętrza, w tym skosy na poddaszu. System wieszany natomiast występuje w dwóch kolorach: bieli i platynie. Z inteligentnymi systemami łatwością zorganizujesz w łazience także małą wnękę jeśli wybierzesz skrojone na wymiar półki.

Dobrym pomysłem w dużych pokojach kąpielowych jest toaletka z lustrem czy funkcjonalny system Elfa do organizacji prywatnej pralni z mnóstwem półek i miejsc do przechowywania na przykład ręczników. Specjalny system wieszanych toreb na przechowywanie brudnych rzeczy do prania z opcją rozpięcia torby/worka na dole pozwala dostać się do trudno dostępnych rzeczy na samym dnie. Pamiętaj, że z Elfa możesz urządzić łazienkę na miarę i to jest zdecydowanie największy atut inteligentnych systemów. Zobacz inspiracje Elfa i wybierz rozwiązanie idealne do swojej łazienki. Bo z Elfa możesz zrobić wszystko!


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności