Łazienka dostosowana do potrzeb

Projektując łazienkę niemal zawsze stoimy przed ogromnym dylematem, kładąc na szali funkcjonalność i design. Gdy do tej decyzyjnej mieszanki wpleciemy wyznaczniki świadczące o jakości nasz problem zaczyna się komplikować. Jaka jest zatem recepta na nowoczesny pokój kąpielowy dostosowany do naszych potrzeb? Poszukiwanie pośród łazienkowych inspiracji „złotego środka” zaprowadziło nas do uniwersalnej serii KLUDI PLUS. Jakość każdego detalu, soft puryzm i możliwość dopasowania do posiadanego metrażu pozwalają stworzyć łazienkę wszechstronną.

nowoczesna łazienka z umywalką na drewnianym blacie

Jedna seria, wiele możliwości

Aranżacja łazienki, w której jesteśmy ograniczeni powierzchnią, może nieco zawęzić pole wyboru. Priorytetem w projektowaniu dowolnego wnętrza jest zatem maksymalne wykorzystanie metrażu, którym dysponujemy. Brak miejsca na wszystkie niezbędne łazienkowe akcesoria może okazać się bardzo problematyczny w przyszłości. Zestawy szafek do łazienki z serii KLUDI PLUS dostępne są w trzech wariantach wielkości dopasowanych do bardzo różnych pomieszczeń — zarówno łazienek rodzinnych, jak małych toalet gościnnych. Zaprojektowane tak, aby przestrzeń była doskonale zorganizowana, a każdy centymetr wykorzystany do granic możliwości. Odpowiednia ilość szuflad to rozwiązanie KLUDI PLUS dla tych, którzy cenią minimalizm i porządek. Dodatkowo w ofercie znajdziemy dwa rozwiązania umywalek ceramicznych: meblową i naścienną oraz dwa warianty lustra: z oświetleniem i bez. Eksperci KLUDI przemyśleli wszystko w najdrobniejszym szczególe: meble i ceramika są funkcjonalne i ergonomiczne.

>> Poznaj kolekcję KLUDI PLUS <<

Postaw na funkcjonalność KLUDI PLUS

Sposobem na ułatwienie codzienności są funkcjonalne rozwiązania. Coraz większą popularność na sanitarnym rynku zyskują szafki bezuchwytowe, które królują już nie tylko w kuchniach, ale weszły także do wielu nowoczesnych łazienek. To proste, estetyczne i eleganckie rozwiązanie dające swobodę ruchów, ponieważ wystarczy jedno naciśnięcie, by wygodna szuflada się wysunęła. Przestrzeń z elementami serii KLUDI PLUS pozbawiona tradycyjnych detali w postaci uchwytów jest czysta, harmonijna, całkowicie spójna i funkcjonalna. Trendy w aranżacji odchodzą od klasycznych rozwiązań na rzecz praktyczności i ergonomii. KLUDI prezentuje innowację w lustrach, gdzie zastosowano oświetlenie wewnętrzne, które nie wymaga konieczności montowania lampy ściennej obok. Producent nie zapomniał jednak o zwolennikach standardowych tafli, oferując im subtelne, kryształowe lustro.

nowoczesna minimalistyczna łazienka z szarymi ścianami

Jakość ceramiki sanitarnej ma znaczenie!

Niezaprzeczalną kwestią jest to, że w wyborze ceramicznych rozwiązań wysoka jakość jest najważniejsza. Szukamy produktów, które zaspokoją nie tylko nasze potrzeby estetyczne, ale i będą odpowiadały naszym potrzebom jakościowym. KLUDI to marka ceniona na sanitarnym rynku, a liczne nagrody i wyróżnienia to dowód na to, że łazienka nie ma przed nią żadnych tajemnic. Nagroda Plus X Award to wyraz uznania tego wszystkiego, co chcemy znaleźć w łazience dostosowanej do naszych potrzeb: jakość, funkcjonalność, design, ergonomia, ekologia i innowacyjna technologia. Te wszystkie elementy zamknięte w elementach serii KLUDI PLUS i innych kolekcjach producenta stanowią gwarancję niezawodności.

nowoczesna łazienka z wiszącą miską wc i bidetem

Soft puryzm, czyli łazienka nowoczesna

Łagodne linie i delikatne przejścia, subtelne barwy i kształty wypełniające przestrzeń, gdzie minimalizm i prostota aranżacyjna wiedzie prym — tak w kilku słowach wygląda soft puryzm. Łazienka utrzymana w tym nurcie to wnętrze pełne harmonijnych form i kojących zmysły elementów, w którym dominują relaks i odpoczynek. Współczesny trend aranżacyjny pod postacią sof puryzmu cechuje uniwersalność i wszechstronność. Kolekcja KLUDI PLUS będąca sztandarowym reprezentantem tego nurtu idealnie pasuje do innych serii producenta, a szczególnie do serii KLUDI E2, w której dominuje nieskrępowana elegancja wypełniająca doskonałe, geometryczne formy. Umywalki znakomicie korespondują także z linią KLUDI AMBIENTA gdzie delikatny kontur baterii podkreśli subtelność ceramicznych kolekcji.

Kolekcja Kludi E2
Kolekcja Kludi Ambienta

Aranżując tak osobistą przestrzeń, jaką jest łazienka, kierujemy się nie tylko tym, co dyktuje serce, ale i rozum! Estetyczny pokój kąpielowy z KLUDI PLUS to przestrzeń, w której króluje wysoka jakość, designerski szyk i nowoczesne, funkcjonalne technologie. To miejsce, które odzwierciedla Twoje potrzeby!

>> KLUDI <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze
Największym wyzwaniem są szafki do małej łazienki. W sumie chcemy mieć miejsce na schowanie wszystkich rzeczy, a z drugiej strony zagracona nie wygląda ładnie. Kiedy zamawiałam meble w Kuchnie A3 to panowie doradzili mi fajne rozwiązanie, żeby zrobić jedną ścianę szafek wiszących. Genialne! Polecam przejść się na Szaserów 57 w Warszawie jeśli szukacie wymarzonych mebli na wymiar :)
  • Dodano 2 lata temu
Największym wyzwaniem są szafki do małej łazienki. W sumie chcemy mieć miejsce na schowanie wszystkich rzeczy, a z drugiej strony zagracona nie wygląda ładnie. Kiedy zamawiałam meble w Kuchnie A3 to panowie doradzili mi fajne rozwiązanie, żeby zrobić jedną ścianę szafek wiszących. Genialne! Polecam przejść się na Szaserów 57 w Warszawie jeśli szukacie wymarzonych mebli na wymiar :)
  • Dodano 2 lata temu

Zobacz więcej produktów