Mieszkanie, z którego nie chce się wyjść. Przepis na ciepłe i przytulne wnętrze

To, co widzimy – to myślimy. To, co myślimy – to czujemy. Otaczanie się dobrymi rzeczami i wysokiej jakości przedmiotami wprawia nas w lepsze samopoczucie i powoduje, że jest nam przytulniej. Dlatego warto w swoim mieszkaniu zadbać o detale, które wprawiają nas w dobry nastrój, dodają spokoju, wyciszają i sprawiają, że dom staje się oazą spokoju, z którego nie chce się wyjść. Zobaczmy aranżacje mieszkań, w których aż chce się być, z wykorzystaniem płytek marki Ceramstic oraz świeczniki marki Morgan & Möller, które są niezastąpione w czasie zimowych wieczorów.

jasna otwarta łazienka z wanną wolnostojącą
>> Zobacz kolekcję płytek MELLOW <<

Jak rozmieścić oświetlenie, by zyskać ciepłe wnętrze?

Nie ma nic tak ważnego podczas urządzania mieszkania, jak zadbanie o światło. To ono buduje upragnioną przez nas atmosferę. Ważnym jest, aby nie padało z centralnego punktu, a było rozproszone w kilku miejscach. Jednym ze sposobów na ocieplenie wnętrza jest umieszczenie lamp stojących wraz z mniejszymi lampkami rzucającymi światło boczne. A gdy potrzebujemy jeszcze więcej ciepła, to nic nie okaże się lepszym rozwiązaniem, jak palące się świece – to one tworzą klimatyczne wnętrze, szczególnie w łazience. Jeśli mamy możliwość i miejsce to również pomyślmy o kominku, on dopiero nada klimatu!

łazienka w brązie w stylu industrialnym
>> Zobacz kolekcję płytek ATTIC <<

Jakie płytki wybrać, by stworzyć przytulny salon?

W salonie spędzamy sporo czasu wolnego. To w nim gościmy swoich znajomych i przyjaciół, dlatego zależy nam zawsze na tym, aby dobrze czuli się w naszych progach. Wśród palety kolorów jaką mamy do wyboru w zakresie ciepłych kolorów, na pewno warto wybrać coś z zakresu brązów, szarości i uchwycić odrobinę odcieni beżowych. Takie barwy wpływają na nas uspokajająco i kojąco. Całość wystarczy dopełnić stylowym dywanem, kilkoma poduszkami oraz kocem, który zawsze powinien być w zasięgu naszej ręki.

salon ze schodami z betonowymi płytkami
>> Zobacz kolekcję płytek EGO <<

Jaki wybrać świecznik, aby uzyskać nastrojowe wnętrze?

Marka Morgan & Möller ma propozycję nastrojowej i przytulnej aranżacji wnętrza betonem architektonicznym i dodatkami w postaci świeczników. Świecznik Pillow przypominający miękką poduszkę został wykonany poprzez wykorzystanie plastyczności betonu. Natomiast, kolejny z wyjątkowej kolekcji, świecznik Cover skutecznie osłania płomień świecy, dzięki temu w pomieszczeniu panuje magiczna atmosfera. Świecznik Smoker to uroczy betonowy domek, który jest doskonałym pomysłem na prezent a także prezentuje się doskonale w kąciku na parapecie.

>> Sprawdź betonowe dekoracje od Morgan & Möller <<
Kalendarz Businesswoman & Life 2017 Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Magia ciepłego urządzania i przytulnego pomagania

Firma Vinderen Sp. z o.o. właściciel marki Ceramstic i Morgan & Möller, dla której bardzo ważna jest etyka i odpowiedzialność w biznesie zwróciła uwagę na problem dzieci pozbawionych opieki rodzicielskiej. Przyłączając się do akcji Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce wsparła finansowo trzecie wydanie Kalendarza Gwiazd Businesswoman&Life 2017. Sesje zdjęciowe z udziałem znanych aktorów w duetach z kobietami biznesu odbyły się w showroomie marki MORGAN & MÖLLER przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie.

Całkowita kwota osiągnięta podczas licytacji obrazu duetu Zbigniew Zamachowski i Alicja Korbecka również została przekazana na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Kalendarz Businesswoman & Life 2017 na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest aktualnie dostępny w sprzedaży. Każda kwota pozyskana z zakupu kalendarza zostanie w całości przekazana na konto Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

>> CERAMSTIC <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Porady
Zobacz więcej artykułów w kategorii Porady
Komentarze