Ceramstic - Producent

Jesteśmy jednym z wiodących producentów glazury, terakoty, płyt gresowych, betonu architektonicznego, jak również szklanych i ceramicznych dekoracji oraz mozaik. W swojej ofercie posiadamy najmodniejsze płytki łazienkowe, kuchenne, a także do salonu i na taras. W naszym bogatym portfolio produktowym odnajdziesz wymarzoną kolekcję do swojego mieszkania. Mamy bowiem płytki do każdego wnętrza! Projektantów zachęcamy do korzystania z zakładki Ceramstic w programie CAD Decor.

Marka Ceramstic należy do grupy Vinderen Sp. z o.o. Firma działa od ponad 15 lat w branży budowlanej jako polski producent i dystrybutor płytek ceramicznych, bezpiecznych, ekologicznych nawierzchni gumowych Rubtiler, a także betonu architektonicznego Morgan & Möller.

Co wyróżnia Ceramstic? Ponad 15 lat doświadczenia na rynku polskim i międzynarodowym Na przestrzeni lat stworzyliśmy ponad 180 kolekcji płytek ceramicznych. Odnajdziesz je zarówno we wnętrzach w Polsce, jak i w kilkunastu krajach świata (Niemcy, Słowacja, Czechy, Szwajcaria, Austria, Rosja, Ukraina, Izrael, Anglia, Gruzja, Rumunia, Litwa, Estonia, Francja, Cypr, Dubaj i kraje nadbałtyckie).

Własne zaplecze magazynowe Posiadamy własny magazyn centralny w Gdyni Kosakowie o łącznej powierzchni 12 000 m2, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką dostępność naszych produktów.

Jakość doceniona przez ekspertów Nasze wyroby były również wielokrotnie nagradzane przez specjalistów, m.in. nagrodami takimi jak: Perły Ceramiki, Dobry Design, Dobry Wzór, Łazienka – Wybór Roku.

Ponad 1000 punktów sprzedaży Płytki Ceramstic znajdziesz w największych sieciach sklepów DIY, a także w najlepszych salonach łazienkowych. To ponad 1000 punktów w Polsce. Zapraszamy również do naszego showroomu w Warszawie!

Indywidualne podejście do Klienta Z myślą o inwestorach realizujemy indywidualne zamówienia – także na produkty, których nie znajdziesz w standardowym katalogu. Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych! Klientom z sektora B2B zapewniamy indywidualną wycenę produktów oraz możliwość negocjacji cen – zwłaszcza przy długofalowej współpracy.

Nieustanne poszukiwania unikalnego designu Przy projektowaniu płytek współpracujemy z najlepszymi, w tym z dwoma najlepszymi biurami projektowymi na świecie Tecnografica i Stylgraph we Włoszech oraz projektantem marki Patrykiem Kaczanowskim – twórcą linii płytek Kaczanowski Design by Ceramstic. Efektem naszych wspólnych działań było stworzenie wyjątkowej, inspirowanej światem natury kolekcji Kaczanowski Design by Ceramstic.

Zapraszamy na stronę www.ceramstic.com

+48 (22) 223 38 08 ul. Jutrzenki 177 02-231 Warszawa